Creative SXFI CARRIER - nowy soundbar z Dolby Atmos®

Creative SXFI CARRIER to soundbar, który jest budżetowym odpowiednikiem Creative Sonic Carrier nazywanego przez ekspertów branżowych „soundbarem bogów”.

Creative SXFI CARRIER - nowy soundbar z Dolby Atmos®

Dzięki innowacyjnej konstrukcji akustycznej, opracowanej przez inżynierów Creative'a, użytkownicy będą cieszyć się dźwiękiem Dolby Atmos. Opracowany wspólnie z Dolby Laboratories, SXFI CARRIER posiada identyczną sygnaturę dźwiękową jak Sonic Carrier, przy mniejszych rozmiarach wobec poprzednika i za ułamek jego ceny (Sonic Carrier kosztował 4000 dolarów). Producent zapewnia, że SXFI CARRIER może przekształcić domowy salon, w pełnowartościowe kino domowe. Soundbar wyposażony jest w zestaw 7 przetworników, które są obsługiwane przez osobne dedykowane przedwzmacniacze i procesory DSP. Rozmieszczenie przetworników jest ściśle zgodne z koncepcją akustyki zaprojektowanej przez Dolby Laboratories, przy zastosowaniu najwyższej klasy komponentów, aby zapewnić dźwięk najwyższej rozdzielczości dla domowego kina.

Siedmiu wspaniałych

Wieloletnie doświadczenie w zakresie dźwięku pozwoliło producentowi zaprojektować i przetestować wiele prototypowych konstrukcji, tak aby wybrać tą najlepszą dla soundbara SXFI CARRIER. Aby uzyskać idealną sygnaturę dźwiękową dla Dolby Atmos, Creative sprawdziło w swoim laboratorium, wiele przetworników o różnych kształtach, wielkościach i usytuowanych we wszystkich możliwych kierunkach.

Zobacz również:

  • Windows 11 wprowadza przebudowaną aplikację Zdjęć
  • Creative Live! Mic M3 - profesjonalny mikrofon z mnóstwem nowoczesnych rozwiązań
Creative SXFI CARRIER - nowy soundbar z Dolby Atmos®

Możesz podłączyć wiele źródeł dźwięku by cieszyć się technologią Dolby Atmos

Port HDMI eARC: uzyskaj bezstratną transmisję dźwięku w formatach wielokanałowych bez pogorszenia jakości dźwięku i ciesz się możliwością sterowania typowymi funkcjami jak regulacja głośności czy wybór źródła za pomocą pilota od telewizora.

2 x wejścia HDMI 2.1: zgodne z Dolby Vision, HDR10, HDR10 + z gotowością już na 8K, w pełni wykorzystaj wejścia HDMI 2.1 listwy dźwiękowej by wykorzystać maksymalnie potencjał podłączonych systemów dźwiękowych.

Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm dla słuchawek z obsługą Super X-Fi z portem USB SXFI-out: podłącz parę swoich ulubionych słuchawek za pomocą kabla 3,5 mm lub Creative SXFI THEATRE, słuchawek bezprzewodowych o niskim opóźnieniu (opcjonalne, zakupione osobno), podłączając bezprzewodowe SXFI TX korzystając z nadajnika audio dostarczanego wraz z SXFI THEATRE do portu SXFI-out, aby doświadczyć pełnego potencjału “holografii” dźwięku słuchawek z Super X-Fi.

USB audio i port optyczny: podłącz konsole gier, odtwarzacze multimedialne przez USB-C port lub wejście optyczne, aby cieszyć się kinowym cyfrowym dźwięk z podłączonych urządzeń. Porty obsługują dźwięk hi-res do 24-bit / 96 kHz dla trybu 7.1 zapewniające najwyższą jakość dźwięku dla gier i korzystania z multimediów.

Technologia Bluetooth 5.0: ciesz się płynnym dźwiękiem w wysokiej rozdzielczości dla bezprzewodowego przesyłania dźwięku za pomocą telefonów komórkowych, tabletów i komputerów.

Creative SXFI CARRIER - nowy soundbar z Dolby Atmos®

Oprócz wspomnianej technologii Dolby Atmos, Creative dostarcza wraz z produktem, swoje autorskie technologie. Technologia "holografii" dźwięku dla słuchawek Super X-Fi odtwarza "scenę dźwiękową" taką samą jak z systemu głośników przestrzennych i personalizuje ją za pomocą sztucznej inteligencji, aby zapewnić naturalne wrażenia odsłuchowe. Dolby Atmos w połączeniu z Super X-FI wiernie odtworzy dźwięki w słuchawkach, tak jakbyś siedział w sali kinowej. Technologia Super X-FI jest dostępna dla wszystkich słuchawek posiadających wtyk jack 3.5 mm. Creative zaleca korzystanie ze słuchawek z certyfikatem Super X-FI. Poleca również korzystanie ze słuchawek bezprzewodowych o niskim opóźnieniu i technologią Super X-FI takich jak Creative SXFI THEATRE (opcja).

Technologia SuperWide , rozszerza scenę dźwiękową ze zwykłego stereo do wartości pełnoprawnego zestawu kina domowego. Wszystko to znajduje się w kompaktowym soundbarze, który może zapewnić kinowe wrażenia dźwiękowe w Twoim własnym domu.

SXFI CARRIER ze swoją technologią Clear Dialog wychodzi naprzeciw problemom związanymi ze słyszalnością dialogów w filmach. Aby zapewnić wyraźny i zrozumiały dialog Creative zintegrował specjalnie zaprojektowane przetworniki o niskim poziomie zniekształceń z inteligentnym algorytmem wzmacniającym ludzką mowę. Wspomniana technologia wykrywa i wzmacnia głos w dialogach, ułatwiając odbiorcy śledzenie fabuły filmu.

Creative SXFI CARRIER - nowy soundbar z Dolby Atmos®

Cena i dostępność.

Creative SXFI CARRIER kosztuje 4589 zł. Kupisz je w oficjalnym sklepie Creative na stronie www.creative.com

Szukając soundbara polecamy także nasz ranking na 2021 rok.