Creative SXFI TRIO - nowe słuchawki douszne z potrójnymi przetwornikami

Creative zaprezentował właśnie nowe słuchawki. O dziwo jest to model przewodowy wyposażony w złącze USB Typu C. Na pokładzie technologia Super X-Fi.

Firma Creative zaprezentowała właśnie nowe słuchawki. Na rynku pojawia się model SXFI TRIO. Są to pierwsze słuchawki firmy, które wyposażono w nowoczesne złącze USB Typu C stosowane między innymi w smartfonach oraz nowoczesnych komputerach.

Creative SXFI TRIO

Creative SXFI TRIO

Przewodowe słuchawki Creative SXFI TRIO są zasilane ze złącza USB Typu C. Za odpowiednią jakość dźwięku dba specjalny wzmacniacz z dedykowanym procesorem UltraDSP. Całość współpracuje z nagradzanym rozwiązaniem Super X-Fi.

Słuchawki wyposażono w pilot sterowania oraz zintegrowany mikrofon MEMS o pasmie przenoszenia 100 Hz do 10 KHz.

Pilot słuchawek SXFI TRIO

Pilot słuchawek SXFI TRIO

Każda ze słuchawek posiada w środku potrójny przetwornik pracujący w paśmie 8 Hz do 30 KHz. Wysokiej jakości przetworniki w połączeniu z cenioną technologią Super X-Fi zapewniają rewelacyjne doznania. Jakość, jaką zapewniają słuchawki SXFI TRIO może być porównywalna do wysokiej klasy zestawu składającego się z wielu głośników. Za odpowiednie rozprzestrzenianie się dźwięku dba technologia dźwięku przestrzennego 3D.

Słuchawki SXFI TRIO kompatybilne są z komputerami PC/MAC, iPadem Pro, telefonami komórkowymi i tabletami wyposażonymi w port USB Typu C oraz konsolami takimi, jak PS4 czy Nintendo Switch.

Najnowszy produkt firmy Creative świetnie sprawdzi się podczas oglądania filmów. Technologia Super X-FI świetnie współpracować będzie z Netflixem, iTunes czy Amazon Prime Video.

Creative SXFI TRIO

Creative SXFI TRIO

Słuchawki kompatybilne są również z aplikacją Super X-FI, która pozwala dostosować poszczególne ustawienia do własnych upodobań. Producent przygotował wbudowany equalizer z gotowymi presetami oraz rozbudowanymi funkcjami manualnego dostrajania.

Co ciekawe słuchawki SXFI TRIO wyposażono w kabel wykonany z kevlaru. Przewód z nylonowym oplotem zapewnia maksymalna elastyczność oraz wysoką odporność. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych pozwala na bezstratne przenoszenie danych cyfrowych w najwyższej jakości, co pozwala wykorzystać potencjał słuchawek SXFI TRIO.

Słuchawki SXFI TRIO wyposażono także w system izolacji akustycznej Aurasel, który dba o redukcje niechcianych hałasów docierających z otoczenia. W zestawem znajdziemy aż 6 par wkładek dousznych, które pozwolą dopasować słuchawki do własnych potrzeb.

Słuchawki SXFI TRIO

Słuchawki SXFI TRIO

Słuchawki Creative SXFI TRIO są już dostępne w sprzedaży na stronie producenta. Cena detaliczna wynosi 659 zł.

Zapoznaj się z naszą recenzją przenośnego głośnika Creative Muvo Play.

Sprawdź, ile kosztują słuchawki Creative Outlier Air Sports