Creative Sound BlasterX H6 - nowe niedrogie słuchawki kablowe dla graczy

Doczekaliśmy się nowego modelu słuchawek dla graczy od marki Creative. Model Sound BlasterX H6 zapowiada dostarczenie przyzwoitej jakości za rozsądną cenę. Można go podłączyć do komputerów PC i konsol PS4 oraz Nintendo Switch przez port USB, a także do Xboksa One przez gniazdo słuchawkowe.

Creative Sound BlasterX H6

Creative Sound BlasterX H6 to słuchawki kablowe o konstrukcji zamkniętej z neodymowymi przetwornikami o średnicy 50 mm. Nauszniki pokryte siatkowym materiałem pozwalają uszom gracza oddychać i nie męczą nawet po wielu godzinach grania. Można je również wymieniać. Sprzęt ma wbudowaną funkcję monitorowania otoczenia, a odpinany mikrofon wyposażono w system redukcji hałasu Clear Coms.

Pokrętło głośności znajduje się bezpośrednio na obudowie słuchawek. Z zewnątrz zamontowano w nich oświetlenie LED, którego kolor i tryb świecenia można regulować za pomocą dołączonego do zestawu oprogramowania Sound Blaster Connect. Dwumetrowy przewód spokojnie wystarczy do podłączenia słuchawek do komputera lub konsoli. Możemy skorzystać z połączenia USB Audio albo tradycyjnego wtyku słuchawkowego 3,5 mm.

Zobacz również:

  • Creative Live! Cam Sync 1080p V2 - lepsza wersja pracy zdalnej
  • Promocje RTV Euro AGD - świetne zniżki na słuchawki gamingowe!
Creative Sound BlasterX H6 - nowe niedrogie słuchawki kablowe dla graczy

Creative Sound BlasterX H6

Cenę słuchawek Creative Sound BlasterX H6 ustalono na 69,99 euro. Produkt wkrótce trafi do sklepów w Polsce.