Creative Stage V2 - przystępny cenowo soundbar z ARC i subwooferem

Creative wprowadza na rynek nowy model soundbara, który charakteryzuje się niską ceną, obecnością subwoofera oraz szeroką opcją łączności. Czy warto zainteresować się modelem za 489 zł?

W portfolio Creative pojawił się właśnie nowy soundbar. Mowa o modelu Stage V2. Jest to ulepszona wersja cenionego i chwalonego Creative Stare 2.1, który w obecnej chwili kosztuje około 400 zł.

Creative Stare V2

Creative Stare V2

Creative Stage V2 wyposażono w szereg opcji łączności od TV ARC, przez złącze optyczne, gniazdo AUX, aż po Bluetooth 5.0. Dodatkowo urządzenie posiada port USB Typu C, który umożliwia wygodne połączenie przewodowe ze smartfonami, tabletami oraz komputerami przenośnymi.

Zobacz również:

  • Tyle możliwości za takie pieniądze? Creative Zen Air to słuchawki, które trzeba mieć
Złącza Creative Stare V2

Złącza Creative Stare V2

Soundbar sprzedawany jest w zestawie z nowym pilotem sterowania, który umożliwia szybkie przełączanie źródeł wejściowych, regulację tonów niskich i wysokich, a także aktywację i dezaktywację autorskich technologii poprawy dźwięku - Creative Surround oraz Clear Dialog. Po aktywacji drugiej z nich soundbar wykrywa dialogi i wyodrębnia je spośród pozostałych dźwięku. Dzięki temu rozwiązaniu możemy lepiej wsłuchać się w wypowiedzi bez konieczności zwiększania głośności.

Pilot Creative Stage V2

Pilot Creative Stage V2

Creative Stage V2 składa się z 68 cm listwy, w której znajdziemy dwa przetworniki średniotonowe o rozmiarze 2,25" oraz mocy 20 W każdy oraz zewnętrznego subwoofera wyposażonego w 40 W przetwornik niskotonowy. Całość składa się na konfigurację stereo 2.1.

Producent deklaruje moc szczytową na poziomie 160 W, moc RMS to maksymalnie 80 W.

Soundbar Creative Stage V2 sprzedawany jest w cenie detalicznej 489 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta.

Zapoznaj się z naszą recenzją słuchawek Creative Outlier Active V2.

Aktualne ceny w sklepach


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: