Creative Suite 3 i Mac Pro w promocji

Firma Apple IMC Poland poinformowała o rozpoczęciu promocji na oprogramowanie Adobe Creative Suite 3. Oferta skierowana jest dla grafików korzystających z platformy Mac OS X. Klientom, którzy zdecydują się na zakup oprogramowania wraz z nowym komputerem Mac Pro, udzielone zostaną zniżki.

W ramach promocji oferowany będzie pakiet Adobe CS3 Design Standard oraz cztero- i ośmiordzeniowe komputery Mac Pro z procesorami Intel Xeon 5100 "Woodcrest" i Intel Xeon 5300 "Clovertown", taktowane zegarami od 2 do 3 GHz. W ramach promocji każdemu, kto zdecyduje się na zakup pakietu Adobe z nowym Makiem Pro, zostanie udzielona zniżka w wysokości 1400 zł brutto. W przypadku aktualizacji oprogramowania z wersji Creative Suite zniżka wyniesie 1000 zł.

Mac Pro

Mac Pro

Powstaje jedynie pytanie, czy kwota 1,4 tys. zł. ma znaczenie dla użytkownika, który gotowy jest zapłacić za nową stację roboczą i oprogramowanie nawet ponad 22 tys. zł? Jak bowiem pamiętamy, 8-rdzeniowy Mac Pro Intel Xeon 3GHz kosztuje w salonach Apple IMC Poland 16 399 zł, a Design Standard CS3 można w Komputroniku nabyć za niecałe 6 tys.

Więcej informacji: Apple IMC Poland