Creative prezentuje X-Fi Sonic Carrier podczas targów CES 2018

Creative Technology Ltd ogłosiła, że zaprezentuje na CES 2018 nagradzany X-Fi Sonic Carrier. CES 2018 będzie okazją dla tych, którzy chcą doświadczyć osobiście możliwości dźwięku tego urządzenia.

Sonic Carrier, który reklamowany jest przez Creative jako „Audio jutra”, to potężny system rozrywki domowej z 17 przetwornikami w konfiguracji 15.2 i mocą 1000 W RMS. Sprzęt posiada dodatkową przewagę nad bardziej złożonymi rozwiązaniami z wieloma głośnikami z powodu braku dodatkowego okablowania.

Przed CES 2018 Sonic Carrier otrzymał nagrodę Best of CEDIA 2017 od AVS Forum, największego na świecie forum entuzjastów AV.

„Mój umysł był pod wrażeniem... Jeśli ktoś poprosi mnie o nazwę najlepszego zestawu głośnikowego, jaki kiedykolwiek słyszałem, nie będę już miał powodu się wahać. Po prostu powiem: "Bez wątpienia jest to X-Fi Sonic Carrier firmy Creative ..." Jakość holograficznego dźwięku przestrzennego, który daje Creative X-Fi Sonic Carrier, jest czymś, czego wcześniej nie słyszałem z głośnika typu soundbar. Aha, i subwoofer. Wow.” - Mark Henninger, starszy redaktor, AVS Forum

Przedstawiciele Creative czekają na wszystkich w The Venetian, Level 2, Bassano 2701-2703 w dniach 9-12 stycznia 2018.