CreativePage już kompatybilny

CreativePage 2.6 to narzędzie do tworzenia witryn internetowych, które teraz może współpracować z komputerami Macintosh wyposażonymi w Mac OS X.

Firma PineHill Products, zaprezentowała wersję 2.6 aplikacji CreativePage, przeznaczoną do pracy na komputerach Macintosh z systemem operacyjnym Mac OS X i oferującą między innymi wsparcie dla AppleScript. CreativePage pozwala użytkownikowi tworzyć i edytować strony WWW przy wykorzystaniu różnorodnych asystentów sieciowych i innych narzędzi, które skutecznie ułatwiają dodawanie i obróbkę tabelek, linków, obrazków i innych elementów. Można otwierać i edytować każdy dokument HTML, ustalać format za pomocą specjalnego menu oraz podglądać swoją pracę w każdej chwili nawet bez konieczności wcześniejszego jej zapisania.

CreativePage wyposażony został poza tym w funkcję automatycznego zapisywania i tworzenia kopii zapasowych, nowe możliwości wyszukiwania plików, poprawioną edycję kolorów, autouzupełniania znaczników HTML, wbudowanego klienta FTP oraz notatnik. Aby móc korzystać z CreativePage 2.6 potrzebujemy Power Maca wyposażonego w Mac OS X lub wersję późniejszą oraz 4 MB pamięci RAM i wolnego miejsca na dysku. Wersja shareware programu jest dostępna do pobrania ze strony firmowej producenta za 25 USD.

www.pinehillproducts.com


Zobacz również