Crimson Fields - wojny kolejna odsłona

'Crimson Fields' - strategia wojenna, którą porównać można do znanej serii Battle Isle - doczekała się nowej wersji oznaczonej symbolem 0.4.2.

Crimson Fields - wojny kolejna odsłona

Crimson Fields jest taktyczną grą wojenną w klimacie słynnej serii Battle Isle. Naszym głównym zadaniem w grze jest całkowite zniszczenie sił przeciwnika. Nad podległymi nam jednostkami mamy pełną kontrolę – decydujemy które jednostki wysłać na linię frontu, kiedy rzucić do gry odwody i w jaki sposób konwojować bohaterów do punktu przeznaczenia. Możemy również przejmować obiekty wroga, które np. mogą pozwolić nam osiągnąć wyższy poziom technologiczny. Grać możemy zarówno z komputerem, jak i z żywym przeciwnikiem w sieci.

W nowej wersji gry dodano narzędzia umożliwiające tworzenie zarówno nowych map, jak i całych kampanii. Co ciekawe, możemy również używać oryginalnych map serii Battle Isle (o ile posiadamy kopię tej gry). Najnowsza wersja - 'Crimson Fields 0.4.2' – wzbogacona została również o nowy system kampanii, poziomów trudności, a także nową oprawę muzyczną. Poprawiono również błędy w kompilacji dla systemów Mandrake i Slackware. Na stronie producenta, oprócz pakietów źródłowych znajdziemy również paczki w formacie '.rpm' dla poszczególnych dystrybucji.

Plik do pobrania:

http://www.idg.pl/ftp/linux_337/Crimson.Fields.0.4.2.html