Cross Racing Championship - wyścigi bez granic

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, twórcy wyścigów samochodowych "Cross Racing Championship 2005" udostępnili ostateczną wersję dema gry. Plik 'waży' około 130 MB i można go pobrać z naszego serwera FTP.

CRC 2005 to realistyczne wyścigi samochodów zarówno dla fanów szaleńczych rajdów ulicznych, jak i crossowych. Przez ostanie miesiące trwały prace nad udoskonaleniem nowej produkcji. Poprawiono błędy, które znaleziono podczas beta testów oraz dodano nowe opcje proponowane przez użytkowników. W porównaniu do wcześniejszej wersji dema udoskonalono m.in. obsługę i zachowanie się pojazdów na torze, otoczenie tras, zmodyfikowano opony i nawierzchnie oraz poprawiono tekstury. Opublikowane demo pozwala na rozgrywkę zarówno w trybie gry pojedynczej, jaki wieloosobowej.

W sumie w pełnej wersji gry znajdziemy 60 różnorodnych tras zlokalizowanych w sześciu odmiennych środowiskach. Podczas rozgrywki będziemy ścigać się m.in. w górach i okolicach wiejskich, jak również na ternie pustyni i na plażach. Wszystkie dostępne w grze samochody gracze będą mogli dolnie modyfikować. W grze zaimplementowano również realistyczny model odwzorowywania uszkodzeń w trakcie kolizji.

W Polsce gra zostanie wydana przez firmę Play w lipcu tego roku w cenie 59,90 zł. Zapraszamy do pobrania dema gry z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

CRC 2005 Demo


Zobacz również