CrossOver 9.1 - programy i gry z Windows na Mac OS X

Code Weavers udostępniło nową wersję programu CrossOver, który umożliwia uruchamianie programów z systemu Windows na platformę Mac OS. W nowej wersji oznaczonej cyframi 9.1 poprawiono między innymi obsługę pakietu MS Office oraz kombajnu Windows Media Player 9.

CrossOver 9.1 - programy i gry z Windows na Mac OS X

CrossOver 9.1

CrossOver to aplikacja umożliwiająca instalowanie programów z platformy Windows w systemie Mac OS. Program charakteryzuje prostota obsługi oraz nieskomplikowany interfejs. Dzięki temu, Użytkownik szybko i bezproblemowo zainstaluje i zintegruje z OS X Finder swoje ulubione narzędzia z systemu Windows. Uruchomienie dowolnego pliku systemu Windows automatycznie włącza CrossOver, dzięki czemu nie tracimy czasu na konfigurację oraz ustawienia parametrów programu.

W nowej wersji twórcy położyli nacisk na naprawę błędów związanych z funkcjonowaniem Microsoft Office m.in. poprawiona instalacja dodatków do Offica w tym Service Pack’ow, zlikwidowanie błędy związane z rejestracja produktów Office 2003 i 2007 a także naprawa problemów związanych z odtwarzaniem mp3 w programie Media Player 9. CrossOver to program godny polecenia każdemu użytkownikowi platformy Mac OS, który napotkał się z problemami instalacji programów z systemu Windows.

Zobacz również:

  • Recenzja: Samochód elektryczny na benzynę, czyli trochę inna hybryda
  • Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 11? [31.08.2023]

Pobierz z zasobów IDG.pl:

- CrossOver 9.1.0

Aplikacja dostępna w dwóch wersjach Standard oraz Professional. W wyższej wersji mamy do dyspozycji - oprócz całego pakietu usług z wersji Standard - m.in. dostęp do pomocy technicznej oraz wsparcie dla gier.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: