Crysis 2 Multiplayer Demo - już do pobrania

Crysis 2 Multiplayer Demo jest już dostępne do pobrania. Informacja ta ucieszy z pewnością wszystkich fanów gier FPS. W wersji testowej mamy okazję zmierzyć się z przeciwnikami na dwóch ciekawych mapach. Zatem, do broni!

Akcja Crysis 2 toczy się trzy lata po wydarzeniach znanych nam z poprzedniej odsłony tego tytułu. Produkcja wyróżniać się ma nieprzeciętną grafiką (wsparcie dla technologii CryEngine 3) oraz nieliniową i skomplikowaną fabułą. Za produkcję odpowiada firma Crytek Studios (znana z Far Cry). Pełna wersja gry zawierać ma 6 trybów rozgrywki oraz 12 map. Każda z nich będzie osadzona w Nowym Jorku. Co ciekawe, w Crysis 2 wprowadzony zostanie system szkolenia postaci (50 możliwych do osiągnięcia poziomów doświadczenia).

Crysis 2 Multiplayer Demo daje nam możliwość stoczenia kilku bitew na dwóch mapach osadzonych w rejonie Manhattanu. Pierwsza z nich ("Skyline") umiejscowiona jest na dachach wieżowców oraz w ich wnętrzach. Akcja drugiej - "Pier 17" - toczy się na otwartej przestrzeni, na której mało jest osłon. Warto także dodać, że Crysis 2 Multiplayer Demo demo posiada dwa tryby gry: "Team Instant Action" oraz "Crash Site". Pierwszy z nich polega na zabiciu jak największej liczby przeciwników, natomiast drugi ma na celu zdobycie bądź obronienie bazy.

Osoby, które zdecydują się zamówić Crysis 2 już teraz otrzymają automatyczne uaktualnienie do limitowanej edycji gry. Kolekcjonerska wersja Crysis 2 zawierać będzie dodatkowe funkcje, które pozwolą uzyskać graczowi wysoki stopień doświadczenia, bez konieczności rozbudowywania postaci jak w zwykłej edycji Crisis 2.

Pobierz Crysis 2 Multiplayer Demo.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna Crysis 2: