Crysis 2 Patch 1.1 i Crysis 2 Advanced Graphics Options Utility juz do pobrania

Crysis 2 to długo oczekiwany sequel bardzo dobrego shootera FPS. Niestety nie udało się uchronić gry przed błędami i świeżo po premierze pojawił się pierwszy patch. Twórcy tego tytułu nie dali graczom zbyt dużych możliwości regulowania ustawień grafiki. Jednakże dość szybko powstała amatorska aplikacja pozwalająca regulować zaawansowane ustawienia.

Crysis 2 Patch 1.1 to łatka do gry Crysis 2. Łatka naprawia szereg błędów zarówno w trybie single i multiplayer. Rozwiązano kwestię pozostającej na ekranie ikonki hologramu (nie znikała po użyciu. Usunięto auto celowanie. Pozbyto się problemów z używaniem słuchawek na USB. Patch naprawia również kilka błędów związanych z trybem multiplayer oraz ulepsza chat (szybsze działanie)

Crysis 2 Advanced Graphics Options Utility to narzędzie służące do edycji ustawień graficznych w grze Crysis 2. Dzięki aplikacji możemy mieć wpływ na parametry tekstur, fizyki, cieni,cząsteczek. Możemy również modyfikować efekt rozmycia, filtrowanie anizotropowe, jasność HDR itp. W pliku do pobrania znajduje się instrukcja w języku angielskim.

Zobacz również:

  • Apple bada zamiast łatać - iOS 15 wciąż z poważnymi lukami
  • Galaxy Note odchodzi na emeryturę! Kolejny model bez aktualizacji
  • Android 12 - nowości, funkcje, data premiery, kompatybilność [28.09.2021]

Zapraszamy do pobrania Crysis 2 Advanced Graphics Options Utility 1.5 oraz Crysis 2 Patch 1.1.