Crysis 2 i 3 w produkcji

Crytek powoli odkrywa karty. W jednym z ostatnich wywiadów, przedstawiciel producenta oraz prezes NVIDIA, potwierdzili, że Crysis jest "pierwszą częścią sagi jaka wkrótce ukaże się na rynku".

Na pytanie dziennikarza o to, dlaczego kampania dla pojedynczego gracza kończy się w tak dziwny sposób, Cevat Yerli (Crytek) oraz Roy Tailor (NVIDIA), powiedzieli, że "Crysis jest przecież stworzony jako pierwsza część trylogii". Nad dwoma następnymi tytułami firmy obu panów już ponoć pracują.

Crysis 2 i 3 w produkcji

Żaden z nich nie chciał jednak zdradzić szczegół dotyczących projektów. Cevat Yerli zaznaczył, że ujawnianie zbyt wielu informacji byłoby na tym etapie błędem. Fani Crysis muszą więc uzbroić się w cierpliwość. Wiadomo tylko, że Crytek szykuje dla nich naprawdę porządną niespodziankę.

Przypominamy, że Crysis to najnowszy hit twórców kultowego Far Cry. Gra od samego początku zbiera świetne recenzje na całym świecie. Trudno jednakże już teraz przewidzieć czy pomysł wypuszczenia dwóch następnych części będzie dla firmy opłacalny i nie okaże się marketingową klapą. Cóż, poczekamy, zobaczymy...