Crysis 2 - nowe patche do pobrania

Firma Crytek nie próżnuje. Właśnie wypuściła trzy łatki do swojego przeboju - Crysis 2. Wszystkie z nich są dostępne do pobrania z naszego serwera. Informacja ta ucieszy z pewnością wszystkich fanów gier FPS. Oto co zawierają poszczególne udoskonalenia.

Crysis 2

Crysis 2

Pierwszy z nich Crysis 2 Patch 1.9 jest długo oczekiwaną łatką. Wprowadza ona kilka nowości oraz naprawia szereg błędów zarówno w trybie single i multiplayer. Jednakże najbardziej istotne jest wprowadzenie obsługi DirectX 11. Skutkiem czego jest znaczna poprawa grafiki w grze np. ulepszenie cieni i animacja wody.

Crysis 2 Patch High Resolution Textures to zestaw tekstur w wysokiej rozdzielczości do popularnego shootera wyprodukowanego przez studio Crytek. Zestaw działa zarówno w przypadku DirectX 11, jak i DirectX 9.

Ostatnia z łatek - Crysis 2 Patch DirectX 11 Ultra Upgrade, to aktualizacja poprawiająca grafikę zarówno dla wersji z DX11 czy też DX9.

Poniżej prezentujemy filmik, który przedstawia Crysis 2 w wersji z DirectX 11. Wszystkie patche dostępne są na naszym serwerze. Zapraszamy do pobrania.