Crysis 2 - premiera wraz z patchem

Wczorajsza premiera Crysis 2 nie obyła się bez kontrowersji. Gra nie obsługuje DirectX11, występują problemy z rejestracją wersji PC. Dodatkowo, świeżo wydana produkcja wymaga pobrania sporego patcha od razu po instalacji.

Producent gry - firma Crytek wraz z premierą wydała także patcha. Poprawiono w nim takie rzeczy jak m.in. nieprawidłowe działanie przeglądarki serwerów. Popracowano także nad detekcją oszustw oraz usunięto auto-celowanie. Nie wprowadzono jednak obsługi DirectX 11.

Następną niedogodnością były problemy z kluczami. Rejestracja na stronie MyCrysis może okazać się niemożliwa. Jedynym sposobem na rozwiązanie problemu jest wyczyszczenie ciasteczek.

Zobacz również:

  • Far Cry 6 – premiera, rozgrywka, wymagania. Wszytko co musisz wiedzieć [06.09.2021]

Premiera długo oczekiwanego FPS'a ze stajni Crytek od początku budzi liczne kontrowersję. Wiadomo już, że posiadacze Xboxa do dyspozycji będą mieli tylko angielską wersję językową. Z kolei demo Crysisa 2 na PS 3 wyglądało fatalnie i zostało wycofane po jednym dniu. Posiadacze komputerów osobistych również dołączyli do grona niezadowolonych. Jak dotąd gra (wbrew wcześniejszym obietnicom) nie wspiera DirectX 11 i nie wiadomo kiedy zacznie.

Crysis 2 jest pierwszoosobową strzelaniną, w której ponownie przywdziewamy dający nadludzkie możliwości nanoskafander. Wszystko po to, by stanąć przeciw obcym najeźdźcom. Naszym zadaniem jest ochrona planety przed zagładą.

Europejska premiera Crysis 2 przewidziana jest na piątek (25 marca). Cena gry w wersji PC to 149,90 zł. Posiadacze konsol będą musieli zapłacić 80 zł więcej.