Crytek zapowiada grę Warface

Twórcy słynnej gry Crysis zapowiadają kolejną produkcję. Znów będzie to strzelanka, w której walczyć będziemy z agresorem z kosmosu. Czy po raz kolejny będzie to jednak produkcja, która wymusi na nas zmianę podzespołów w pececie?

Wielbiciele elektronicznej rozrywki wciąż czekają na świetnie wyglądający Crysis 2, a jego twórcy już zapowiedzieli kolejną grę. Tym razem autorami są ludzie z koreańskiego oddziału Crytek (studio Crytek Seoul). Ich dzieło otrzymało tytuł Warface i prawie na pewno będzie tytułem na wyłączność dla pecetów. Co ciekawe, istnieje szansa, że gracze z Europy i USA nie sprawdzą tego dzieła w akcji. Z informacji prasowej towarzyszącej zapowiedzi gry można się dowiedzieć, że Warface dedykowany jest rynkowi koreańskiemu i innym rynkom azjatyckim.

Prawdopodobnie będzie to sieciowa strzelanka, w którą można grać bez wnoszenie opłat za zabawę. Akcja Warface osadzona jest w niedalekiej przyszłości, w której ludzkość znów walczy z krwiożerczymi kosmitami. Produkcja bazująca na silniku CryEngine 3 oferować ma kinowe przeżycia oraz grafikę, sztuczną inteligencję i fizykę następnej generacji. Warface ma być nastawiony na rozgrywkę wieloosobową. Ma on posiadać uaktualniany na bieżąco, rozbudowany świat, w którym gracze zmierzą się z wrogami sterowanymi przez SI. Taki rodzaj zabawy uzupełnią misje kooperacyjne i inne tryby rozgrywki multiplayer w tym player vs. player. Data premiery gry i jej wymagania sprzętowe nie zostały podane do publicznej wiadomości.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: