Cut the Rope już na Androidzie

Cut the Rope, świetna gra od Chillingo, wreszcie pojawia się na systemie Android. Na razie nie można jej pobrać bezpośrednio z Marketu. Poniżej instrukcja jak ją zdobyć.

Cut the Rope wciąga niezależnie od wieku gracza

Cut the Rope wciąga niezależnie od wieku gracza

Znane z iPhone’a i iPada Cut the Rope pojawiło się w wersji na system Android. Co prawda posiadacze systemu od Google musieli długo czekać, ale lepiej późno niż wcale.

Cut the Rope to moim zdaniem jedna z najlepszych "casualowych" gier, która idealnie nadaje się na smartfony. Naszym zadaniem jest ucinanie lin, na których wisi cukierek. Mamy nim trafić w prosto w paszczę ślicznego, zielonego "potworka". Oczywiście przeszkadzać nam będą prawa fizyki oraz dodatkowe przeszkody zaplanowane przez twórców.

Cut the Rope niesamowicie wciąga. Ostrzegamy przed pokazywaniem gry dzieciom, chyba że chcemy się pozbyć naszego smartfona na wiele godzin.

Gra jest dostępna za darmo ze sklepu GetJar. By ją pobrać najprościej wejść na stronę GetJar.com z przeglądarki naszego smartfona. Następnie musimy ściągnąć stamtąd aplikację GetJar. Z niej można wejść na mobilną stronę sklepu, a następnie wyszukać i ściągnąć Cut the Rope. Gra jest także dostępna za pośrednictwem Android Market. Cut the Rope kosztuje tam niecałe 3 złote.

Fanom tego typu gier polecamy także niedawno opisywane przez nas Burn the Rope. Podobne zasady i nie mniej zabawy!