Ćwiczysz z Galaxy Watch? Samsung Health dostało ciekawą aktualizację

Użytkownicy smartfonów Samsunga, a zarazem fani sportu i zdrowego trybu życia mają powody do radości. Ich ulubiona aplikacja fitness właśnie dostała nową aktualizację.

Źródło: Samsung / Google Play Store

Samsung Health otrzymuje nową aktualizację, która przynosi ulepszony wygląd UI, więcej opcji wyboru płci, a także kilka mniejszych poprawek najczęstszych błędów. Aktualizacja o numerze wersji 6.18.8.005 jest dostępna do pobrania za pośrednictwem Sklepu Galaxy oraz Sklepu Google Play.

Nowa aktualizacja dodaje więcej opcji płci niż tylko standardowe Mężczyzna i Kobieta. Ponadto, aplikacja prezentuje teraz wszystkie informacje o użytkowniku, takie jak jego profil, statystyki tygodniowe, nagrody i najlepsze wyniki osobiste w jednym miejscu. Wcześniej informacje te były rozproszone w różnych sekcjach. Aktualizacja przynosi również ogólne poprawki błędów i ulepszenia w całej aplikacji.

Zobacz również:

  • Black Friday w Avans - najlepsze oferty, ogromne przeceny [26.11.2021]
  • Samsung Health z kontrowersyjną zmianą! O co chodzi?
  • Galaxy Watch 5 - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [26.11.2021]

Zmiany te są już dostępne na smartfonach Galaxy z wersją beta One UI 4.0. Możesz spojrzeć na nowe funkcje i ulepszony projekt w zrzutach ekranu poniżej.

Źródło: SamMobile

Źródło: SamMobile

Źródło: SamMobile

Źródło: SamMobile

Źródło: SamMobile

Źródło: SamMobile

Źródło: SamMobile

Źródło: SamMobile

Samsung Health to jedna z najlepszych aplikacji do śledzenia stanu zdrowia i kondycji, dostępnych na smartfony z Androidem. Jest również dostępna na tabletach, smartwatchach, telewizorach smart i opaskach fitness Samsunga. Z biegiem lat firma wprowadziła wiele nowych i ciekawych funkcji, a użytkownicy mogą nawet konkurować z przyjaciółmi i członkami rodziny za pomocą tej aplikacji.