Cyber Monday 2020 – najlepsze oferty dla graczy

Cyber Monday to doskonała okazja dla wszystkich robiących zakupy w internecie. W szczególności, dla graczy. Specjalnie dla was, zebraliśmy najciekawsze promocje gamingowe tegorocznego Cyberponiedziałku.

Spis treści

Świetnych ofert ciąg dalszy. Jeśli myśleliście, że najlepsze promocje już minęły, wraz z Black Friday, to nic bardziej mylnego. Dziś obchodzimy Cyber Monday, czyli tzw Cyberponiedziałek. To nie lada gratka dla wszystkich, ale w szczególności dla graczy, gdyż tegoroczna edycja wydarzenia obfituje w wiele ciekawych propozycji.

Czym jest Cyber Monday? Jest to już tradycja, pod wieloma względami podobna do Black Friday. Oznacza to, iż z tej okazji możemy zrobić zakupy przedświąteczne w wyjątkowo okazyjnych cenach. Różnica polega jednak na tym, że przypada nie w piątek, ale w pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia i dotyczy sprzedaży oraz ofert w sklepach internetowych. Tak zwany Cyberponiedziałek jest więc świetną okazją dla wszystkich, preferujących kupowanie za pośrednictwem sieci, a w 2020 roku grono to jest wyjątkowo duże. Bieżąca edycja jest wyjątkowo łaskawa zwłaszcza dla fanów wszelkiego grania. Nic, tylko grać, przepraszam – brać.

Zobacz również:

zakupy cyber monday 2020

Okazje są super, a szczególnie przed świętami

Niektóre sklepy, dla ułatwienia sobie sprawy, po prostu przedłużyły promocje Black Friday na Cyber Monday. Więc jeśli nie zdążyliście skorzystać z jakiejś atrakcyjnej, piątkowej promocji, to być może nic straconego.

Gry

Assasyn gry cyber monday 2020

Idziemy po okazje!

Najważniejsze w graniu są - gry. Na szczęście, tegoroczny Cyber Monday obfituje w wiele ciekawych tytułów, zarówno nowych, jak i nieco starszych. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby zaopatrzyć się w największe hity w atrakcyjnych cenach.

Gry na PC

Gry na Xbox One/Xbox Series X

Gry na PlayStation 4/PlayStation 5

Gry na Nintendo Switch

Konsole

konsole cyber monday 2020

Rok pod znakiem konsol

Fani konsolowego grania powinni być w tym roku zadowoleni. Nie dość, że na rynku pojawiła się nowa generacja sprzętu od Sony i Microsoftu, to jeszcze rozpieszcza nas bieżący Cyber Monday. Wystarczy wybrać odpowiednie dla nas urządzenie i można się relaksować.

Monitory

monitory cyber monday

Nie ważne w co, ważne na czym

Dobry monitor to podstawa podczas wielogodzinnych rozgrywek, zarówno na PC, jak i na konsoli. Sprzęt tego typu powinien mieć parametry odpowiednie do grania (np. dobry czas odświeżania) oraz być przyjazny dla naszego wzroku. Cyberponiedziałek również na tym polu nie zawiódł graczy.

Akcesoria

akcesoria cyber monday 2020

Od nadmiaru głowa nie boli

Podczas grania bardzo ważny jest sprzęt, jakiego używamy, a dobre słuchawki, klawiatura, kontroler czy myszka mogą nie tylko zaważyć na komforcie, ale też na osiąganych przez nas wynikach. Niektórzy twierdzą, że na akcesoriach gamingowych nie powinno się oszczędzać, ale skoro już jest okazja...