Cyber Race Dual Action – kierownica dla wymagających

Na rynku akcesoriów do gier komputerowych pojawiła się nowa kierownica Media-Tech Polska - Cyber Race Dual Action (MT-175). Urządzenie ma podwójny interfejs: USB i PS-I/PS-II i może współpracować zarówno z komputerem klasy PC jak i konsolami PlayStation 1 i 2.

Cyber Race Dual Action – kierownica dla wymagających

Kierownica Cyber Race Dual Action (MT-175) przypadnie do gustu tym miłośnikom rajdów komputerowych, którym do przeżywania pełni wrażeń związanych z grami wyścigowymi nie wystarcza już tylko klawiatura czy joystick. Kierownica Cyber Race Dual Action została wyposażona w osobny pedał gazu i hamulca, krzyżak kierunkowy, 12 przycisków akcji oraz manetkę zmiany biegów.

Kąt obrotu kierownicy Cyber Race Dual Action (MT-175) pozwala na skręt koła aż o 270 stopni. Jest to szczególnie przydatne w trakcie jazdy krętymi i wąskimi trasami. Sporych emocji podczas gry dodają również cyfrowe wiosełka oraz efekt wibracji VIBRATION FORCE, które pomagają kierującemu odczuć wszystko to, co dzieje się z jego pojazdem.

Ponadto nowa kierownica Media-Tech została wyposażona w dużą stabilną podstawę z przyssawkami, co eliminuje przypadkowe przemieszczanie się urządzenia w trakcie gry. Dodatkowo kierownica została pokryta gumową powłoką w celu zapewnienia wyższego komfortu 'jazdy'.

Cyber Race Dual Action (MT-175) może współpracować z systemami Windows 98SE/ME/2000/XP. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją, a jego sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 159,00 zł.

Specyfikacja techniczna:

Efektowny a zarazem ergonomiczny kształt kierownicy

Koło kierownicy pokryte powłoką gumową

Osobny moduł z pedałami gazu i hamulca

12 przycisków akcji

Krzyżak kierunkowy

Zintegrowana manetka zmiany biegów

Cyfrowe wiosełka

Efekt wibracji VIBRATION FORCE

Obrót kierownicy o 270 stopni

Duża stabilna podstawa z silnymi przyssawkami

Interfejs dualny USB i PS-I/PS-II

Zgodność z Windows 98SE/ME/2000/XP