Cyber mod do Half-Life 2

W sieci pojawiła się nowa wersja świetnego moda do Half-Life 2, o intrygującej nazwie Dystopia. To modyfikacja oryginalnego H-L 2, która przenosi nas w świat pełen zaawansowanej techniki, gdzie cyberprzestrzeń jest już rzeczywistością.

Dystopia to jednak nie tylko tradycyjny mod, dający nam nowe mapy i przenoszący graczy w inne środowisko - to już prawie samodzielna gra. Do wyboru są dwie postaci: można opowiedzieć się po stronie różnych Korporacji i walczyć jako ich najemnik, albo stać się niezależnym cyberhackerem -anarchistą. Walka jest prowadzona w dwóch płaszczyznach - w realnym świecie, gdzie używamy najnowszej broni i wspomagamy się rożnymi implantami, oraz także w rzeczywistości wirtualnej. Graczy czeka również hackowanie systemów komputerowych, zdobywanie informacji i wszystko, co powinien robić każdy szanujący się cyberwłamywacz przyszłości.

Więcej informacji o najnowszej wersji znajdziecie na oficjalnej stronie Dystopii. W porównaniu do poprzedniej wersji mamy tutaj kilka istotnych poprawek oraz nowe mapy. Plik waży 160 MB i jeżeli posiadacie wcześniejszą wersję - lepiej ją odinstalować.