Cybercup 2007 już 23 czerwca w Warszawie

Od pewnego czasu mieliśmy pewien zastój w imprezach gamingowych. Na szczęście, sytuacja właśnie się zmieniła. Ekipa Heyah Logitech Cybersport właśnie zapowiedziała Cybercup 2007. Impreza odbędzie się już 23 czerwca, w Warszawie.

Cybercup 2007 to wydarzenie, którego żaden gracz nie może przegapić. Organizatorzy imprezy, Liga Heyah Logitech Cybersport, postarali się by na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji.

Najważniejsze, że podczas imprezy odbędą się otwarte turnieje Carbon oraz Command & Conquer 3: Tiberium Wars. Jeśli graliście w jeden z tytułów i uważacie, że możecie zmierzyć się z innymi fanami - przyjeżdżajcie koniecznie. Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody: telefon Nokia N-Gage, sprzęt marki Logitech, monitor 19" Samsung SyncMaster, doładowania do telefonów, koszulki i wiele innych. Organizatorzy zapewniają, że gadżetów starczy dla każdego, nawet dla tych, którzy nie wezmą udziału w rywalizacji.

Impreza odbędzie się 23 czerwca (sobota) w warszawskim centrum handlowym Reduta - Ochota (Al. Jerozolimskie 148, poziom 2). Zabawa startuje o godzinie 10 rano i kończy się wieczorem. Warto wpaść!

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Ligi.