Cyberpunk 2077 - Night City Wire 2 już dzisiaj, sprawdź gdzie oglądać

Już dzisiaj odbędzie się kolejna prezentacji rozgrywki z Cyberpunk 2077, czego możemy się spodziewać?

Pierwszy Night City Wire odbył się pod koniec czerwca. Wówczas otrzymaliśmy sporo nowych informacji na temat Cyberpunk 2077. Twórcy zaprezentowali nam nie tylko nowy gameplay, ale ujawnili również, że na Netflixie pojawi się serial animowany inspirowany grą. Studio CD Projekt RED zapowiedziało przed kilkoma dniami, że kolejny Night Ciity Wire odbędzie się już dzisiaj, czego możemy się po nim spodziewać?

Przedstawiciele polskie studia ujawnili jedynie, że możemy spodziewać się nowych materiałów z rozgrywki, tym razem skupionych na różnych ścieżkach rozwoju postaci, czyli tzw. lifepaths. Na dodatek zaprezentowane zostaną również bronie, które będziemy wykorzystywać w grze.

Cyberpunk 2077 Night City Wire 2 - gdzie i o której?

Night City Wire 2 wystartuje dzisiaj o godzinie 18:00 czasu polskiego. Całą transmisję będziecie mogli obejrzeć za pośrednictwem platformy Twitch, na oficjalnym kanale CD Projekt RED.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One. W późniejszym terminie gra trafi również na Xbox Series X oraz PlayStation 5. Więcej informacji i ciekawostek na temat produkcji CD Projekt RED znajdziecie tutaj.

Zobacz również: Xbox Series S - nowa konsola Microsoftu potwierdzona