Cyberpunk 2077 - Uważajcie na maile z zaproszeniem do bety, to oszustwo

Studio CD Projekt RED ostrzega - jeśli dostaliście wiadomość odnośnie beta testów Cyberpunk 2077, to najpewniej jest to oszustwo.

Choć przedstawiciele CD Projekt RED potwierdzili już, że Cyberpunk 2077 nie otrzyma żadnych przedpremierowych testów, to nie przeszkadza to licznym oszustom w żerowaniu na popularnej marce i nieświadomości graczy.

W dniu dzisiejszym, za pośrednictwem Twittera, polskie studio wystosowało oficjalny komunikat do całej społeczności graczy, przestrzegając ich przed podejrzanymi wiadomościami e-mail z zaproszeniem do beta testów Cyberpunk 2077.

Jeśli niedawno otrzymałeś wiadomość e-mail z twierdzeniem, że zapewnia ci ona dostęp do wersji beta gry Cyberpunk 2077, to nie pochodzi od nas. Niestety, w ciągu ostatnich kilku tygodni wysłano ich więcej. Kiedy kontaktujemy się z wami przez e-mail, zawsze będziemy to robić z adresu @cdprojektred.com. - CD Projekt RED

Jak głosi wiadomość od CDPR, w ostatnim okresie tego typu zdarzeń było bardzo dużo, stąd też reakcja studia. Polski zespół podkreślił również żeby zwracać szczególną uwagę na adres, z którego pochodzi mail. Te oficjalne od CD Projekt RED zawsze będą oznaczone jako @cdprojektred.com.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na PlayStation 4, Xbox One i PC. Więcej informacji na temat gry znajdziecie w naszym zbiorczym materiale, z którego dowiecie się m.in. jakie elementy "Redzi" musieli wyciąć ze swojej produkcji w niemal "ostatniej chwili".

Zobacz również: Nioh 2 - DLC Uczeń Tengu już dostępne na PS4