Cyberpunk 2077 na kolejnym materiale z rozgrywki. W grze odnaleziono nawiązania do Wiedźmina

Cyberpunk 2077 trafił już w ręce pierwszych dziennikarzy, którzy chętnie dzielą się materiałami i ciekawostkami z rozgrywki. Jeden z recenzentów odnalazł nawet nawiązania do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Studio CD Projekt RED przekazało nam wczoraj sporo nowych informacji na temat Cyberpunk 2077. Już poza kulisami Night City Wire, grę udostępniono największym branżowym redakcjom na świecie.

Do dyspozycji dziennikarzy oddano pięć pierwszych godzin rozgrywki. Esencję ze swojej przygody, w blisko 15 minutowym materiale, przekazali dziennikarze Kotaku Australia, którzy po zapoznaniu się z prologiem stwierdzili, że Cyberpunk 2077 nie jest idealny, ale sprawia mnóstwo frajdy.

Swoją szansę na zapoznanie się z grą miał również redaktor serwisu Gamespot, który dzięki obraniu konkretnej drogi, trafił do siedziby korporacji Arasaka. Chcąc jak najlepiej wykorzystać udostępniony mu fragment rozgrywki, postanowił on dokładnie przeszukać wszystkie pomieszczenia. Jak zdradził, w jednym z biurek znalazł znakomitego easter-egga, a mianowicie stary, papierowy magazyn poświęcony grom, na którego okładce, jako tytuł miesiąca, znajdował się Wiedźmin 3: Dziki Gon, a konkretnie Ciri.

Niestety, jak ujawnił dziennikarz, nie mógł wykonać zrzutu ekranu z tego znaleziska, dlatego też musimy wierzyć mu na słowo.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja "redów" trafi również na PS5 i Xbox Series X. Jeśli chcecie poznać więcej informacji na temat gry, to zapraszamy tutaj.

Zobacz również: Diablo 4 - otwarty świat, multiplayer, przedmioty i rozwój. Poznaliśmy nowe informacje na temat gry