Cyberpunk 2077 na nowym gameplay'u!

Jak obiecali, tak zrobili. Studio CD Projekt RED, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, opublikowało nowy materiał z rozgrywki w Cyberpunk 2077. Musicie to zobaczyć.

Wchodzimy właśnie w wyjątkowo gorący okres na rynku gier. Dopiero co zadebiutowały takie produkcja jak Control czy Astral Chain, a już "za rogiem" widać m.in.: Monster Hunter World: Iceborne, Gears 5, Greedfall, Borderlands 3 czy The Surge 2. Studio CD Projekt RED nie chce, aby nawet w takim okresie zapomniano o ich dziele i opublikowało "świeżutki" materiał z rozgrywki w Cyberpunk 2077.

Na zaprezentowanym materiale, główny bohater gry - V, udaje się do dzielnicy Pacifica, która dawnej była turystycznym obszarem Night City. Obecnie jednak to miejsce bezprawia, gdzie rządzą gangi i przemoc. V obecnie pracuje dla grupy Voodoo Boys, jego zadaniem jest zinfiltrowanie bazy gangu o nazwie Animals, składającego się głównie z kulturystów stale modyfikujących swoje działo pod kątem siły i sprawności. Twórcy pokazali nam dwa diametralnie różniące się od siebie sposoby na przejście tej misji - siłowy i przy użyciu sprytu.

Na gameplay'u możemy również przyjrzeć się systemowi tworzenia i rozwoju postaci, nowym, wyjątkowym zdolnościom oraz cyberprzestrzeni. Całość trwa niecałe piętnaście minut i warto je poświęcić na obejrzenie tego materiału.

Premiera Cyberpunk 2077 odbędzie się 16 kwietnia. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.