Cyberpunk 2077 - największa aktualizacja w historii nadciąga. Darmowe DLC również [Aktualizacja]

Cyberpunk 2077 już niebawem może otrzymać największą aktualizację w historii. Zapowiadają się nie tylko liczne poprawki, ale i nowa zawartość.

fot. CD Projekt RED

CD Projekt RED nie ustaje w rozwoju marki Cyberpunk 2077. Pierwszym celem zespołu odpowiedzialnego za grę było doprowadzenie jej do stanu pełnej funkcjonalności na wszystkich platformach. To udało się już uzyskać, co zresztą widać po wzroście sprzedaży gry i jej rosnącej popularności na Steam. Teraz polski deweloper chce iść "za ciosem" i szykuje się do zapowiedzi "największej aktualizacji w historii gry". Tak przynajmniej wynika z materiałów reklamowych, które właśnie "wyciekły" do sieci.

Krótki materiał enigmatycznie zapowiada nam wielkie zmiany i kolejne nowości w drodze. O co może chodzić? Najprawdopodobniej o pierwsze darmowe DLC, które CD Projekt RED zapowiedziało już wiele miesięcy temu. Nowa zawartość może trafić do nas szybciej, niż się wydaje. Leakster Tyler McVicker dotarł do informacji, z których wynika, że oddział PR CD Projekt RED szykuje się przynajmniej do trzech dużych eventów w najbliższej przyszłości.

Zobacz również:

Cyberpunk 2077 jest ostatni na fali wznoszącej, a zapowiedź i rychła premiera aktualizacji 1.3 z pewnością pomogła by "Redom" w uzyskaniu lepszej sprzedaży tytułu. Przypomnijmy, że już jutro odbędzie się WitcherCon, podczas którego najprawdopodobniej zobaczymy Wiedźmin 3: Dziki Gon, w nowej, ulepszonej wersji z myślą o konsolach Xbox Series X i PlayStation 5.

Aktualizacja:

CD Projekt RED przyzwyczaił nas już do tego, że nie lubi pozostawiać niedopowiedzeń. Polska firma bardzo szybko zareagowała na wczorajsze doniesienia i wyjaśniła nam, że materiały, które trafiły do sieci były powiązane z krótką kampanią marketingową przypominająca o aktualizacji 1.2 oraz o tym, że Cyberpunk 2077 jest dostępny w sklepach cyfrowych dla graczy PC, Xbox i PlayStation.

Zatem na pierwsze, konkretne, informacje o aktualizacji 1.3 do Cyberpunk 2077 będziemy musieli jeszcze poczekać.

Zobacz również: Dark Souls 3 - Microsoft znacznie ulepsza grę na Xbox Series X/S