Cyberpunk 2077 - nowe informacje na temat gry poznamy już za nieco ponad miesiąc

Studio CD Projekt RED kontynuuje promocję swojej najnowszej produkcji. Właśnie ujawniono, że Cyberpunk 2077 będzie zaprezentowany podczas targów EGX Berlin.

Tegoroczne targi EGX Berlin odbędą się w dniach od 1 do 3 listopada. Drugiego dnia wydarzenia, w sobotę 2 listopada, przedstawiciele CD Projekt RED przez blisko cztery godziny będą prezentować materiały z Cyberpunk 2077 oraz odpowiadać na pytania graczy w sesji Q&A.

Niestety nie ujawniono czy w Berlinie pokazane zostanie nowe demo, czy będą to już wcześniej opublikowane materiały. Z całą pewnością możemy się jednak spodziewać nowych informacji, które "wypłyną" przy okazji Q&A. Na pytania gości odpowiadać będzie m.in. Miles Tost - starszy projektant poziomów w polskim studiu.

Zobacz również:

W ostatnich tygodniach nie możemy narzekać na brak informacji związanych z Cyberpunk 2077. Dowiedzieliśmy się m.in., że twórcy zrezygnowali z widoku w perspektywie trzeciej osoby. Do tego potwierdzono obecność trybu sieciowego (jednak nie zobaczymy go w dniu premiery tytułu) oraz zaprezentowano nowy materiał z rozgrywki.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

źródło: wccftech.com/playfront.de