Cyberpunk 2077 - nowy gameplay zobaczymy już w przyszłym tygodniu

Studio CD Projekt Red właśnie potwierdziło, że już w przyszłym tygodniu otrzymamy nowy, obszerny materiał z rozgrywki w Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 - Noght City Wire 3 odbędzie się już 18 września

Znakomite wiadomości przekazali nam dzisiaj przedstawiciele studia CD Projekt Red. Już w przyszły piątek - 18 września, o godzinie 18:00 odbędzie się trzeci odcinek Night City Wire. Na co możemy liczyć tym razem?

W krótkiej, acz treściwej wiadomości, deweloper zdradził, że możemy liczyć na nowy, obszerny gameplay, na którym dane nam będzie zwiedzić tajemnicze Night City. Otrzymamy również nowe informacje na temat gangów, które rządzą światem Cyberpunk 2077.

Przypomnijmy, podczas pierwszego Night City Wire mogliśmy zobaczyć nowy gameplay, który skupiał się na jednym z fundamentalnych elementów rozgrywki - "braindance". Wówczas dowiedzieliśmy się również, że Cyberpunk 2077 otrzyma serial animowany na platformie Netflix.

Na początku sierpnia, odbył się natomiast drugi odcinek Night City Wire, który skupiał się na rozwoju postaci, muzyce i broniach w Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 trafi do sprzedaży 19 listopada na PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S oraz Series X. W późniejszym terminie produkcja trafi również na PS5.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 otrzyma więcej DLC niż Wiedźmin 3. Tryb sieciowy z mikropłatnościami