Cyberpunk 2077 - oficjalna data premiery i Keanu Reeves w grze!

Studio CD Projekt RED ogłosiło oficjalną datę premiery swojego nadchodzącego, wyczekiwanego przez graczy na całym świecie, dzieła - Cyberpunk 2077. "Redzi" pokazali też nowy cinematic trailer tej produkcji, w którym można rozpoznać słynnego holywoodzkiego aktora, Keanu Reevesa, odtwórcy roli Neo w trylogii "Matrix".

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 trafi do sprzedaży 16 kwietnia 2020 r. Będzie dostępny na platformach PC, PlayStation 4 i Xbox One. Można już natomiast składać przedpremierowe zamówienia na grę.

W ramach preorderu można także zamawiać specjalne wydanie gry Cyberpunk 2077 Collector's Edition. Oprócz zawartości podstawowej edycji gry, obejmującej m.in. mapę świata gry i kompendium wiedzy na jego temat, zawierć ono będzie m.in. statuetkę bohatera gry i art booka w twardej okładce.

Zobacz również:

Warto dodać, że zawartość edycji kolekcjonerskiej Cyberpunk 2077 wyciekła do internetu na kilka godzin przed ogłoszeniem oficjalnej informacji - gra Cyberpunk 2077 Collector's Edition pojawiła się w ofercie sklepu FNAC w cenie prawie 220 euro, czyli ok. 940 zł.

A nowy trailer Cyberpunk 2077 można obejrzeć poniżej. Na kilka sekund pojawia się w nim Keanu Reeves, co wskazuje, że słynny aktor zagości również w grze.

Wideo, jak wskazuje nazwa, to oficjalny trailer przed tegorocznymi targami E3 - impreza oficjalnie startuje we wtorek, 11 czerwca. W najbliższych dniach należy więc spodziewać się kolejnej porcji informacji na temat Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 - o grze

Cyberpunk 2077 to gra cRPG, której fabuła toczy się w otwartym świecie. Gracz wciela się w postać V, zamieszkującego (lub zamieszkującej) miasto Night City. Duże znaczenie w rozrywce w Cyberpunk 2077 ma mieć system wyborów, które wiążą się z określonymi konsekwencjami w miarę rozwoju fabuły. Rozwiązanie to świetnie sprawdziło się w chociażby w poprzednim wielkim przeboju CD Projekt RED, czyli grze Wiedźmin 3.

Przedsmak tego, jak wygląda rozgrywka w Cyberpunk 2077, można poznać oglądając zapis wideo kilkudziesięciu minut gry: