Cyberpunk 2077 znacznie większy niż Wiedźmin 3? Zdjęcia skryptu robią wrażenie

Zastanawiacie się jak duży będzie Cyberpunk 2077? Coraz więcej wskazuje na to, że najnowsze dzieło CD Projekt RED przyćmi samego Wiedźmina.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to ogromna produkcja, w której z łatwością można spędzić dziesiątki, a nawet setki godzin. Chodzi tu nie tylko o ogromny świat, ale również o liczne historie, które go tworzą.

Przy okazji premiery trzeciego Wiedźmina, twórcy gry chwalili się, że na skrypt gry składa się niemal pół miliona słów, czyli tyle, ile z reguły znajduje się w... czterech książkach. Możliwe, że nadchodzący Cyberpunk 2077 będzie pod tym względem produkcją jeszcze większą.

Yuki Nishio, członek japońskiego działu lokalizacji CD Projekt RED, pochwalił się na Twitterze wyjątkowym zdjęciem.

Widzimy na nim autora wiadomości w towarzystwie wielkiej sterty dokumentów, która, jak się okazuje, reprezentuje zaledwie fragment skryptu Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077

Yuki Nishio i skrypt do Cyberpunk 2077

Nishio zdradził, że przed nim i jego zespołem jeszcze mnóstwo pracy nad tłumaczeniem Cyberpunk 2077 na język japoński.

Jeśli zatem obawialiście się czy Cyberpunk 2077 zapewni wam odpowiednio „erpegowe” doświadczenia, to możecie już spać spokojnie i wyczekiwać premiery gry, która odbędzie się dokładnie 19 listopada na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X.

Zobacz również: Genshin Impact z kolejnym rekordem. Twórcy ujawniają szczegóły nadchodzących aktualizacji