Cyborg Mouse już w sprzedaży

Firma Saitek ogłosiła niedawno, że jej najnowsze dzieło, myszka dla najbardziej profesjonalnych graczy, jest już gotowe. O tym czy sprzęt spełni wyśrubowane wymagania użytkowników dowiemy się już wkrótce.

Cyborg Mouse została zaprojektowana specjalnie z myślą o graczach spędzających przed monitorem najwięcej czasu. Zdaniem producentów każdy gracz "pro" powinien zaopatrzyć się w sprzęt najwyższej jakości. Takim ponoć jest właśnie myszka Saitek.

Cyborg Mouse już w sprzedaży

Pierwszym plusem sprzętu jest możliwość dostosowania parametrów myszki do indywidualnych wymagań użytkownika. Nie tylko jeśli chodzi o wielkość. Czułość przycisku do przewijania również podlega regulacji.

Dodatkowo w myszce znajduje się aż siedem programowalnych przycisków. Pozwoli to każdemu dostosować funkcjonalność myszki do indywidualnych wymagań konkretnej gry.

Warto też wspomnieć, że Cyborg Mouse działa w rozdzielczości od 400 do 3200 dpi. Wszystko zależy od tego w jaki tytuł aktualnie gramy.

Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka sprzęt ten prezentuje całkiem interesująco. Jednak na głębsze refleksje musimy jeszcze trochę poczekać. Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy na oficjalną stronę producenta.