Cyfra+: telewizory Full HD za złotówkę

Cyfra+ zainicjowała nową akcję promocyjną, skierowaną do dotychczasowych i potencjalnych nowych klientów. W jej ramach firma oferować będzie m.in. bezpłatny dostęp do wybranych kanałów, rabaty promocyjne oraz telewizory Full HD.

Zgodnie z założeniami kampanii klienci Cyfry+ z 9-miesięcznym stażem mogą liczyć na bezpłatny dostęp do dodatkowych kanałów telewizyjnych, których nie mają w wykupionym pakiecie, na okres 1 - 3 miesięcy. Na osoby będące abonentami Cyfry+ od co najmniej 9 miesięcy, które podpiszą 24-miesięczną umowę na odbiór pakietu Prestiżowy HD+, czekają 23-calowe telewizory LG Full HD za 1 zł.

Firma chce także przyciągnąć nowych klientów. Użytkownicy, którzy zdecydują się na odbiór przez 24 miesiące pakietu Prestiżowy HD+, Prestiżowy+ lub Komfortowy+ z CANAL+ i HBO, również otrzymają odbiorniki tv za złotówkę oraz zestaw CYFRA+ Multiroom bezpłatnie przez cały okres minimalny umowy.

Na nowych abonentów czekają również rabaty - m.in. abonament za pół ceny przez okres maks. 11 miesięcy; opcja CANAL+ za pół ceny przez maks. 2 lata; wszystkie kanały HD bezpłatnie przez minimalny okres obowiązywania umowy; dekodery SD z bezpłatnym użytkowaniem bądź też dekodery Philips PVR HD o połowę taniej przez okres minimalny umowy.

W ramach promocji Cyfra+ proponuje opcje 13-, 18- lub 24-miesięcznego minimalnego czasu trwania umowy. "Suma rabatów uzależniona jest od czasu trwania umowy promocyjnej" - czytamy w oficjalnej informacji dotyczącej promocji.

Obecni klienci Cyfry+ mogą odbierać przysługujące im prezenty po zalogowaniu się do Internetowego Centrum Abonentów.

Promocja realizowana jest pod hasłem akcji "świątecznej". Cyfra+ jest więc kolejną firmą, która na sześć tygodni przed świętami dołącza do wyścigu o względy klientów. Rozpoczęli go już producenci telewizorów. Panasonic i Sharp wabią ofertami przedłużonej gwarancji na telewizory i zwrotu do 100% wartości za zakupiony odbiornik.

Można spodziewać się, że swoje oferty promocyjne zaprezentują wkrótce operatorzy pozostałych platform cyfrowych.