Cyfrowa edycja magazynu PC World

Magazyn PC World jest już dostępny w nowej wersji! Jeśli w swojej biblioteczce nie masz miejsca na kolejne czasopisma lub jeśli chcesz zapłacić mniej za nasz magazyn, możesz zamówić edycję cyfrową PC Worlda. Zawiera ona dokładnie te same artykuły, które znajdziesz w "papierowym" wydaniu, ale jest zdecydowanie tańsza!

Co więcej, "cyfrowy" PC World ma sporo dodatkowych zalet, których nie zaoferują Wam żadne tradycyjne magazyny - szybkie wyszukiwanie materiałów ułatwia sprawna wyszukiwarka, a wygodne śledzenie interesujących treści - umieszczone w spisie treści i na okładce hiperłącza. Edycja cyfrowa naszego magazynu to dokładna kopia jego tradycyjnej wersji - można w niej znaleźć dokładnie te same artykuły. Oba wydania są również identyczne pod względem graficznym.

Cyfrowa edycja magazynu PC World

PC World Komputer na ekranie komputera!

Atutem jest cena

Jednym z podstawowych atutów cyfrowego wydania jest cena - za pojedynczy numer zapłacić trzeba będzie 9 zł w przypadku płatności SMS-em lub 7,90 zł w przypadku zakupu w Kiosku IDG. Dla porównania - cena "papierowego" wydania PC World to 16,90 zł (w przypadku wydania z CD). Możliwe będzie również wykupienie prenumeraty edycji cyfrowej - za półroczną trzeba zapłacić 43,80 zł, zaś za roczną - 82,90 zł.

Sprawdź za darmo!

Warto również wspomnieć, że osoby zainteresowane cyfrową edycją naszego magazynu nie będą musiały kupować kota w worku - wraz z uruchomieniem cyfrowej wersji PC Worlda postanowiliśmy zaoferować naszym czytelnikom możliwość pobrania za darmo jednego numeru pisma (12/2005) na próbę. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Cyfrowa edycja - wiele możliwości

@ Ten sam magazyn - taki sam wygląd, zawartość redakcyjna i reklamowa jak w wydaniu papierowym

@ Dwa formaty (PDF lub Zinio) do wyboru - sam decydujesz!

@ Zaskakująco niska cena

@ Szybka dostawa na pulpit Twojego komputera

@ Łatwy w czytaniu, możesz szybko zbliżać zarówno tekst jak i ilustracje czy zdjęcia

@ Wyszukiwarka, która w kilka sekund odnajdzie interesujący Cię artykuł

@ Hiperlinki na okładce oraz w spisie treści upraszczają nawigację po czasopiśmie

Zbieraj wszystkie wydania bez obaw o brak miejsca w domowej biblioteczce

Osoby, które zdecydują się na nabycie cyfrowej wersji magazynu, mają do wyboru dwa formaty - mogą zamówić PC World w postaci pliku PDF lub Zinio. Dlatego też przed skorzystaniem z wersji elektronicznej czytelnik powinien sprawdzić, czy ma zainstalowany plugin FileOpen oraz czytnik Adobe Reader (wersja 5 lub nowsza); jeśli jeszcze nie, zalecamy pobranie i zainstalowanie tych aplikacji: Adobe Reader i plugin FileOpen. Czytnik plików Zinio również można pobrać z naszego serwisu.

Więcej informacji na temat cyfrowej edycji PC World: http://www.pcworld.pl/digital/

Aktualizacja: 21 grudnia 2005 15:02

Zakończyła się trwająca dobę promocja na płatności dokonywane przy pomocy SMS-a.