Cyfrowe oko w projektorze Epsona

Epson zaprezentował ciekawy projektor EMP-7950NL wykonany w technologii LCD. Oferuje on automatyczną korekcję obrazu w poziomie i w pionie i potrafi dostosować kolory do ciemnego tła. Wrażenie robi także jasność wynosząca aż 4000 ANSI lumenów.

Projektor Epson EMP-7950NL

Projektor Epson EMP-7950NL

Projektor zapewnia rozdzielczość 1024 x 768, stosunek kontrastu 700:1, a także funkcję "fotografowania ściany" przeznaczoną do automatycznej regulacji kolorów. Zaprojektowano go z myślą o dużych lub średnich pomieszczeniach, takich jak sale konferencyjne lub szkoleniowe.

Technologia EasyMP firmy Epson ułatwia integrację urządzenia z przewodową lub bezprzewodową siecią lokalną. Protokoły WEP, WPA (TKIP) i LEAP zapewniają bezpieczną, szybką transmisję danych (54 Mb/s). Epson EMP-7950NL oferuje automatyczną lokalizację źródła, a wiadomości o błędach przesyła pocztą elektroniczną. Mechanizm haseł chroni urządzenie przed kradzieżą lub nieautoryzowanym dostępem. Prezentacje PowerPointa lub pliki wideo MPEG2 mogą być odtwarzane bezpośrednio dzięki interfejsom USB i PCMCIA.

Cyfrowe oko czyli funkcja Epson Wall Shot

Epson EMP-7950NL wyposażony jest w cyfrowe oko, które określa na jakiej powierzchni wyświetlany jest obraz. Nieważne czy ściana, na której projektor wyświetla obraz jest koloru zielonego, niebieskiego czy czerwonego - za każdym razem Epson EMP-7950NL wyświetli obraz w naturalnych kolorach. Cyfrowe oko określa jakiego koloru jest powierzchnia, na której wyświetlany jest obraz, następnie oprogramowanie i układ cyfrowy ustawiają w ciągu ułamka sekundy nowe parametry wyświetlanego obrazu. Żywotność lampy szacowana jest na 3000 godzin.

Projektor EMP-7950NL jest już dostępny w sklepach w cenie 18600 zł. Urządzenie jest sprzedawane bez obiektywu - do wyboru są trzy różne modele. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją europejską i dwuletnią gwarancję międzynarodową. Dostępna jest opcjonalna, trzyletnia gwarancja naprawy w siedzibie klienta (program Coverplus). Dołączona lampa jest objęta gwarancją na 500 godzin lub 90 dni pracy.


Zobacz również