Cyfrowe studio fotograficzne w domu

Hewlett-Packard zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego modelu kolorowej drukarki atramentowej oraz skanera, których ceny mają wynosić odpowiednio: 99 i 199 USD.

HP DeskJet 920c, nowy model kolorowej drukarki atramentowej Hewlett-Packarda umożliwia drukowanie kolorowych widokówek, broszur i fotografii w rozdzielczości 2400x1200 dpi, współpracuje z systemami OS 8.6 do OS X i ma pojawić na rynku pod koniec bieżącego miesiąca w cenie 99 USD. Urządzenie drukuje maksymalnie dziewięć kolorowych stron na minutę i do siedmiu i pół stron czarno-białych oraz wyposażone jest we wskaźnik poziomu atramentu i podajnik na 100 arkuszy papieru.

Nowy ScanJet 5400c wyposażony jest w firmową technologię HP, stosowaną wcześniej jedynie w profesjonalnych modelach skanerów - urządzenie pozwala skanować obrazy w rozdzielczości 2400 dpi i 48 bitowej głębii kolorów, w czasie ośmiu sekund. Poza tym skaner zaopatrzony jest w dwa sensory ułatwiające przechwytywanie kolorowych fotografii z dużą ilością szczegółów oraz tekstów niskiej rozdzielczości. Przyciski przedniego panelu urządzenia oferują dostęp do rutynowych zadań: 'Scan', 'Photo Reprint', 'E-mail', 'Copy', 'Share-to-Web', 'Cancel, 'Options' i 'Power Save'. ScanJet 5400c ma pojawić się na początku lutego 2002 roku i kosztować 199 USD.

http://www.hp.com


Zobacz również