Cyfrówka Media-Tech z matrycą Panasonica

Media-Tech zaprezentował aparat cyfrowy Hypnos MT414 wyposażony w matrycę LCD Panasonic CCD o rozdzielczości 3.1 megapikseli.

Cyfrówka Media-Tech z matrycą Panasonica

Aparat pozwala na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości do 2560x1920 punktów (interpolowana sprzętowo). Urządzenie oferuje 4-krotny cyfrowy zoom ustawiany w 10 krokach. Na wyposażeniu jest także lampa błyskowa. Cyfrówka posiada 16 MB pamięci flash, którą można powiększyć umieszczając w slotach kart pamięci SD oraz MMC dodatkowe nośniki. Oprócz ustawień parametrów, których aparat dokonuje automatycznie, możliwe jest skorzystanie z ręcznych ustawień ekspozycji i balansu bieli. Urządzenie pozwala także nagrywać filmy o rozdzielczości 320x240 pikseli (z dźwiękiem). Umożliwia również nagranie opisu głosowego towarzyszącego robionym zdjęciom.

Aparat wyposażono w 1,6-calowy ekran LCD firmy Casio o rozdzielczości 80 tys pikseli. Oprócz niego znajdziemy także zwykły wizjer optyczny. Hypnos komunikuje się z komputerem interfejsem USB. Do zasilania potrzebuje dwóch baterii alkalicznych typu AA (lub akumulatorów NIMH). W zestawie oprócz samego aparatu, instrukcji obsługi, kabla USB, pokrowca i paska na nadgarstek znajduje się płyta ze sterownikami i oprogramowaniem Photo Explorer firmy Ulead. Wraz z aparatem dostarczane są sterowniki i oprogramowanie dla użytkowników komputerów PC oraz MacIntosh.

Hypnos został objęty specjalnym programem gwarancji rozszerzonej door-to-door. Sugerowana cena detaliczna to 799 zł.

Informacje:

http://www.mediatech.com.pl