Cyfrówka wykorzystana jako...kupon upominkowy

W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, a tym samym czasem wzmożonych poszukiwań prezentów dla najbliższych, amerykańska sieć sklepów Target wpadła na interesujący pomysł. Oferuje ona bowiem możliwość zamówienia specjalnej "karty" (kuponu upominkowego) "załadowanej" kwotą 50-1000 USD, która - co interesujące - może również pełnić rolę cyfrowego aparatu fotograficznego.

Najnowsza świąteczna oferta sieci Target przeznaczona jest dla osób nie mających czasu na poszukiwania prezentów. Dzięki niej będą oni mogli zamówić specjalną kartę (GiftCard), którą następnie sprezentują bliskiej osobie. Oferuje ona możliwość "załadowania" dowolną kwotą w przedziale od 50 do 1000 USD i pozwala na zakup towarów oferowanych w sklepach Target oraz w serwisie Target.com.

Digital Camera GiftCard

Digital Camera GiftCard

O ile opisana oferta nie jest niczym nadzwyczajnym (również u nas można skorzystać z kuponów upominkowych różnych sklepów) o tyle sama karta to dosyć interesujące rozwiązanie. Jest to bowiem miniaturowy aparat cyfrowy pozwalający na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 1,2 miliona pikseli, które zapisywane są w pamięci o pojemności 8 MB (pozwala na zmagazynowanie do 50 zdjęć). Sprzęt zasilany jest za pomocą dwóch baterii AAA i komunikuje się z komputerem przy wykorzystaniu interfejsu USB. Warto też wspomnieć, iż jego użytkownik ma możliwość darmowego wydruku 40 odbitek.


Zobacz również