Cyfrowy Polsat i Plus łączą oferty

Telewizja Cyfrowy Polsat oraz spółka Polkomtel, będąca operatorem sieci telefonii komórkowej Plus, nawiązały współpracę. Ma ona zaowocować korzyściami dla klientów oraz poszerzyć kanały sprzedaży ofert obu spółek. Nowi użytkownicy będą mogli skorzystać z oferty łączonej.

Cyfrowy Polsat i Plus łączą oferty

Cyfrowy Polsat nawiązał współpracę z Plusem

Serwis PB.pl poinformował o współpracy między spółkami Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Należy tu zauważyć, że obie firmy łączy postać Zygmunta Solorza-Żaka, który jest głównym udziałowcem we wspomnianej telewizji oraz prezesem popularnego operatora sieci komórkowej. To nie jedyne jego projekty, które zacieśniają ostatnio współpracę. Informowaliśmy także o tym, że Cyfrowy Portal kupił serwis Ipla.

Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu mówi, że współpraca z Polkomtelem pozwoli na połączenie potencjału zakupowego 14 mln klientów sieci komórkowej Plus oraz i 11 mln osób w 3,5 mln gospodarstw domowych, korzystających z usług Cyfrowego Polsatu. Użytkownicy Plusa otrzymają w efekcie dostęp do specjalnej oferty telewizyjnej. Partnerstwo ma skutkować dzieleniem się wiedzą i szerszym wykorzystaniem sieci sprzedaży.

Zobacz również:

  • Plus to nie tylko telefony! Sprawdź, jak z operatorem umilisz sobie wakacyjne przygody

Zobacz też: Mobilny Internet w abonamencie i na kartę

Tobias Solorz z Polkomtela mówi, że zwiększy się liczba punktów, w których klienci będą mogli nabyć usługi obu firm, a ich użytkownicy uzyskają dodatkowe korzyści. Wspólne punkty sprzedaży zaczną działać na początku drugiego kwartału roku 2012. Na razie nie wiadomo dokładnie, jak z połączenia ofert tych firm skorzystają użytkownicy, ale już wkrótce będą oni mogli się o tym przekonać.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: