Cyfrowy Polsat na jesień - elastyczne pakiety w atrakcyjnych cenach

Cyfrowy Polsat zaprezentował zupełnie nową ofertę telewizyjną. Pojawiły się trzy pakiety podstawowe z dodatkowymi pakietami tematycznymi. Nie zabrakło także nowoczesnych dekoderów i funkcji dodatkowych.


Druga połowa roku to wzmożony okres korzystania z telewizorów. Długie jesienne i zimowe wieczory sprzyjają oglądaniu meczy, filmów oraz seriali. Właśnie z tego powodu Cyfrowy Polsat zaprezentował zupełnie nową elastyczną ofertę.

Cyfrowy Polsat na jesień - elastyczne pakiety w atrakcyjnych cenach

Trzonem rozwiązania są trzy podstawowe pakiety - S, M oraz L, do których możemy dowolnie dokupować dodatkowe pakiety tematyczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci posiadają pełną swobodę w kreowaniu oferty do własnych potrzeb.

Jakie nowości w ofercie Cyfrowego Polsatu?

  • 3 nowe pakiety podstawowe: S – 20 zł, M – 30 zł, L – 60 zł;
  • 9 pakietów dodatkowych na czas określony lub nieokreślony;
  • Dowolność w kreowaniu własnego abonamentu - pakiet podstawowy oraz pakiety dodatkowe
  • Miesiąc lub dwa bez opłat (w zależności od pakietu)
  • Multiroom HD od 10 zł miesięcznie
  • Nowoczesny dekoder EVOBOX

Jak wygląda aktualna oferta?

Do wyboru mamy telewizję satelitarną lub telewizję IPTV. W przypadku wyboru drugiego rozwiązania możemy liczyć na większą ilość programów w pakietach M oraz L.

Poniżej na zdjęciu widoczny jest szczegółowy cennik pakietów podstawowych oraz pakietów dodatkowych.

Cyfrowy Polsat na jesień - elastyczne pakiety w atrakcyjnych cenach

Pakiet S

Podstawowy pakiet kosztuje zaledwie 20 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymamy 50 kanałów w telewizji satelitarnej lub 56 w telewizji kablowej IPTV, a wśród nich m.in. kanały podstawowe + kanały z portfolio Telewizji Polsat.

Pakiet M

Pakiet M to odpowiedni wybór dla większości konsumentów. Za zaledwie 30 zł otrzymujemy aż 72 kanały w telewizji satelitarnej lub 78 w telewizji kablowej IPTV, a wśród nich m.in. kanały podstawowe + kanały z portfolio Telewizji Polsat + kanały z portfolio grupy TVN Discovery (w tym kanały Eurosportu) + TVP Seriale i TV Republika.

Pakiet L

Pakiet L kosztuje 60 zł miesięcznie i dedykowany jest najbardziej wymagającym użytkownikom. W tej cenie otrzymamy oferuje 124 kanały w telewizji satelitarnej lub 135 w telewizji kablowej IPTV, a wśród nich m.in. kanały podstawowe + kanały z portfolio Telewizji Polsat + kanały z portfolio TVN Discovery (w tym kanały Eurosportu) + TVP Seriale i TV Republika + ponad 50 dodatkowych kanałów filmowych, z bajkami i edukacyjnych, m.in. AXN, BBC Brit, Cartoon Network, Disney Channel, Fox, MTV Music 24, Paramount Channel

Pakiety dodatkowe

Do każdego z pakietów podstawowych możemy dobierać pakiety dodatkowe (tematyczne) w zależności od naszych upodobań. Ich ceny startują od 5 zł miesięcznie. Najdroższy jest pakiet Polsat Sport Premium, który kosztuje 20 zł miesięcznie.

Cyfrowy Polsat na jesień - elastyczne pakiety w atrakcyjnych cenach

W nowej ofercie najtańszy abonament kosztuje 20 zł, a pakiet L z wszystkimi dodatkowymi pakietami tematycznymi wyceniono na 150 zł.

Dekoder EVOBOX IP

Ofertę uzupełnia nowe dekodery EVOBOX. Cyfrowy Polsat poleca modele EVOBOX IP, który umożliwia skorzystanie z funkcji takich, jak TimeShift (zatrzymywanie i przewijanie do 3 godzin), reStart (oglądanie materiałów od początku) oraz CatchUP (oglądanie do 7 dni po pierwotnej dacie emisji). Całość kompatybilna jest z usługami Cyfrowy Polsat GO oraz HBO GO.

Cyfrowy Polsat na jesień - elastyczne pakiety w atrakcyjnych cenach

Sprawdź czym jest telewizja internetowa IPTV.