Cyfrowy dom

Nowoczesne mieszkanie nie może obyć się bez odpowiednich cyfrowych gadżetów.


Nowoczesne mieszkanie nie może obyć się bez odpowiednich cyfrowych gadżetów.

Loewe Individual

Cyfrowy dom

Loewe Individual

Żaden cyfrowy dom nie obejdzie się bez efektownego ekranu, na którym wyświetlisz filmy i zdjęcia z komputera, odtwarzacza DVD czy bezpośrednio z Internetu. Loewe Individual to seria panoramicznych telewizorów LCD (26 i 32 cale) o wysokiej rozdzielczości, które łatwo rozbudować o dodatkowe funkcje. Możesz więc uzupełnić odbiornik tunerem cyfrowej telewizji satelitarnej (naziemnej jest już wbudowany) czy dodać moduł cyfrowidu. Ciekawe, że Individual ma być dostępny w siedmiu wariantach kolorystycznych przodu i bocznych paneli, dzięki czemu łatwo dopasować go do wystroju wnętrza. Ekran można powiesić na ścianie, postawić na stojaku lub zamocować do specjalnej poprzeczki.

Cena nieustalona

http://www.dsv.com.pl

D-Link DSC-2100G

Cyfrowy dom

D-Link DSC-2100G

Zastanawiasz się czasami, co dzieje się w domu podczas twojej nieobecności? Dzięki tej miniaturowej, bezprzewodowej kamerce będziesz mógł mieć mieszkanie pod stałym nadzorem. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu - kamera ma swój unikalny adres tak jak np. strona WWW. Co więcej, dzięki ruchomej głowicy urządzenie pozwala nawet na śledzenie filmowanych obiektów...

Cena 1580 zł

http://www.dlink.pl

Philips HD1500U

Cyfrowy dom

Philips HD1500U

Bezprzewodowe słuchawki, z którymi możesz spacerować po mieszkaniu rozkoszując się muzyką. Wykorzystanie fal radiowych, a nie podczerwieni gwarantuje odbiór bez zakłóceń, a o wrażenia podczas oglądania filmów z wielokanałowym dźwiękiem zadba system Dolby Headphones.

Cena 1600 zł

http://www.philips.pl

HP Photosmart 3310

Cyfrowy dom

HP Photosmart 3310

Oto urządzenie, które pozwala wydrukować zdjęcie, wysłać faks, skopiować notatki czy zeskanować archiwalne slajdy.

HP Photosmart 3310 na dodatek umożliwia pracę w sieci bezprzewodowej. Nareszcie nie musisz przejmować się mało estetycznymi kablami... "Kombajn" HP potrzebuje zaledwie 14 s na wydrukowanie fotografii 10 x 15 cm w doskonałej jakości lub minuty na wydruk 32 stron tekstu. Urządzenie bez problemu może obejść się bez komputera i drukować fotografie prosto z kart pamięci czy telefonu komórkowego.

Cena 1699 zł

http://www.hp.pl

Philips VP5500

Cyfrowy dom

Philips VP5500

Dzięki temu urządzeniu nie tylko usłyszysz, ale i zobaczysz rozmówcę. Videofon Philipsa pracuje w technologii sieci bezprzewodowych, a do działania potrzebuje dostępu do Internetu. Dzięki temu koszty połączenia nie powinny być tak wysokie jak w przypadku wideorozmowy przez komórkę. Wiadomo, że telefon może nas zastać w różnych sytuacjach - na szczęście videofon Philipsa ma także wyłącznik wizji. Data polskiej premiery urządzenia nie jest jeszcze znana.

Cena nieustalona

http://www.philips.com

D-Link DCL-4300

Cyfrowy dom

D-Link DCL-4300

Router, czyli urządzenie, które jest sercem domowej sieci bezprzewodowej, został stworzony z myślą o graczach. Rozdziela stałe łącze internetowe na wiele komputerów - zarówno stacjonarnych, jak i przenośnych - dbając jednak, by zawsze najwyższa prędkość transmisji była przydzielana sieciowym grom.

Cena 250 zł

http://www.dlink.pl

D-Link MediaLounge DSM-320

Cyfrowy dom

D-Link MediaLounge DSM-320

Oglądanie filmów na monitorze komputera jest niewygodne. Tradycyjny zestaw kina domowego nadaje się do tego zadania lepiej. Co w takim razie zrobić, by pliki z komputera dało się przeglądać w bardziej komfortowych warunkach? Rozwiązaniem tego problemu są media adaptery - urządzenia, dzięki którym prześlesz bezprzewodowo filmy, empetrójki czy zdjęcia z komputera wprost do telewizora! D-Link MediaLounge DSM-320 to właśnie takie urządzenie - proste w konfiguracji i obsłudze, pozwalające szybko i pewnie przesłać z komputera do telewizora filmy, muzykę oraz zdjęcia a do tego posiadające wbudowany odtwarzacz DVD i czytnik kart pamięci.

Cena 1270 zł

http://www.dlink.pl