Cyfrowy magnetowid od Evesham

iplayer to nazwa nowego urządzenia typu DVR (Digital Video Recorder), które pojawiło się w ofercie firmy Evesham. Nowość wyposażono między innymi w cyfrowy tuner, dysk twardy o pojemności 80 GB oraz możliwość skorzystania z telewizji IPTV.

Evesham iplayer mierzy 315 x 55 x 50 mm. Wyposażony został w cyfrowy tuner DVB-T Freeview oraz dysk twardy o pojemności 80 GB umożliwiający zapisanie i obejrzenie w późniejszym terminie wybranych programów (do 80 godzin w standardowej rozdzielczości). Nowość wspiera rozdzielczości HD (1080i, 720p) oraz 576i i 576p (z możliwością przeskalowania do HD).

Cyfrowy magnetowid od Evesham

Evesham iplayer

Urządzenie wyposażono w funkcję Electronic Programme Guide (EPG), pozwalającą na uzyskanie informacji o programach oraz umożliwiającą zaprogramowanie nagrania najbardziej nas interesujących pozycji. Użytkownik ma też możliwość skorzystania z telewizji IPTV wykorzystującej do przekazywania sygnłąu Internet ( dzięki wbudowanej karcie sieciowej Fast Ethernet) oraz z zestawu złączy, wśród których znalazło się między innymi: jedno HDMI, dwa Scart, jedno FireWire oraz jedno Spdif. Oczywiście producent nie zapomniał tez o tak niezbędnym urządzeniu jakim jest pilot.

iplayer został wyceniony na 450 euro.

Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.