Cyfrowy odtwarzacz dla GBA i SP

Datel Design & Development, jeden z wiodących producentów urządzeń "wzmacniających" konsole do gier wideo wprowadza na rynek Advanced Music Player (AMP), który przekształca konsole Game Boy Advance i Game Boy Advance SP w odtwarzacze MP3.

AMP został umieszczony w smukłym cartridgu i będzie sprzedawany wraz ze słuchawkami i specjalnym złączem słuchawkowym. AMP posiada w pełni funkcjonalny Playlist Editor wyposażony w opcje losowego odtwarzania utworów, pomijania utworów i wiele innych. Odtwarzacz został wyposażony również w Keypad Lock, za pomocą którego można zablokować klawisze konsoli, co pozwala uniknąć przypadkowego skasowania czy przełączania utworów w trakcie ich odtwarzania.

Ponadto AMP umożliwia użytkownikom GBA "przenoszenie" utworów pomiędzy dwiema konsolami za pomocą standardowego kabla podłączeniowego (GBA link cable). To jednak nie wszystko, odtwarzacz został również wyposażony w specjalne oprogramowanie i kabel USB, które pozwalają na przegrywanie utworów muzycznych z komputera PC na konsolę. Użytkownicy mogą pobierać utwory z własnej biblioteki lub z Internetu ze strony http://www.mp3junkies.com . Do odtwarzacza dołączono także oprogramowanie, które pozwoli użytkownikom na dowolną konfigurację interfejsu.

Advanced Music Player będzie dostępny w brytyjskich sklepach od jutra czyli 4 lipca w cenie 29,99 funtów. Odtwarzacz można też zamówić przez Internet na stronie http://www.codejunkies.com .


Zobacz również