Cyris T620 - jakość HD w kamerze od Icon7

Firma Icon7, producent peryferiów komputerowych, przedstawiła nowy model kamery internetowej z serii Cyris. Urządzenie wyposażone jest w dwumegapikselowy sensor Cyris T620 HD. Jak informuje producent, T620 oferuje najwyższą rozdzielczość spośród podobnych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku.

Icon7 Cyris T620 umożliwia nagrywanie filmów w jakości HD (1600 x 1200) oraz wykonywanie zdjęć w interpolowanej rozdzielczości 5 megapikseli (2560 x 1920). Dodatkowo urządzenie wyposażone zostało w trzykrotny zoom cyfrowy oraz wbudowany mikrofon z funkcją redukcji echa.

Co więcej, w kamerze tej zaimplementowano takie rozwiązania jak funkcja inteligentnego śledzenia twarzy czy konstrukcja SmartTwist (pozwala ona na obracanie obiektywu kamery o 360º oraz, gdy urządzenie jest odłączone, składanie go w celu łatwego przenoszenia i ochrony soczewek).

Producent informuje również, że oprogramowanie dołączone do T620 zaoferuje wiele interesujących funkcji m.in. korzystanie ze wspólnego pulpitu przez Internet czy uproszczone zamieszczanie nagranych filmów i zdjęć w serwisach społecznościowych.

Sugerowana cena sprzętu to 169 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego kamerę Cyris T620:

Specyfikacja urządzenia:

* Czułość sensora: 2.0 megapiksela (5 megapikseli interpolowane)

* Cyfrowy zoom: 3x

* Wbudowany mikrofon: Tak

* Przycisk do robienia zdjęć: Tak

* Dodatkowe funkcje: śledzenie twarzy, szerokokątny obiektyw, SmartTwist

* Kompatybilność: XP, XP 64bit, Vista, Vista 64bit

Zapraszamy również do zapoznania się z najnowszym rankingiem kamer internetowych PC World