Czarna Edycja Legend: Hand of God już 18 marca

Firma Techland ogłosiła oficjalną datę polskiej premiery Legend: Hand of God. Wiadomo już, że tytuł trafi na półki sklepowe dokładnie 18 marca bieżącego roku. Gra ukaże się w dwóch edycjach - zwykłej oraz kolekcjonerskiej.

Wiemy już, że już 18 marca na rodzimy rynek trafią dwie edycje Legend: Hand of God. Pierwsza z nich, nazwana "czerwoną" zawierać będzie grę na DVD oraz instrukcję. Jej cena ustalona została na poziomie 69,90 złotych.

Druga, tzw. "czarna" edycja, zaoferuje grę na DVD, instrukcję, a także kilka bardzo cennych dodatków. Techland ogłosił, że będą to: poradnik, bestiariusz, solucja, mapa Aris (oplakat B2), drzewka rozwoju z opisem talentów (plakat B2), soundtrack oraz FanKit (screeny, tapety, arty, concept arty, itd.). Warto zwrócić uwagę na cenę Edycji Kolekcjonerskiej - wynosi ona jedynie 89,90 złotych.

Czarna Edycja Legend: Hand of God już 18 marca

Czarna Edycja Legend: Hand of God

Legend: Hand of God to typowy hack'n'slash w świecie fantasy. Gracz wciela się w wojownika Zakonu Płomienia, który poprzysięga zemstę na zabójcach swych towarzyszy broni. Zadanie jest trudne i wymaga od bohatera posiekania na kawałki setek potworów, zebrania ton złota i zdobycia tysięcy punktów doświadczenia. Całość zapakowana została w widowiskową oprawę graficzną wykorzystującą efekt Ageia PhysX oraz wzbogacona w losowy generator lochów i potworów.

Więcej informacji na tej stronie.