Czarna Wdowa - mamy zdjęcia z planu Scarlett Johansson

W Internecie pojawiły się przecieki z planu zdjęciowego Czarnej Wdowy ze Scarlett Johansson. Jak wygląda produkcja i kiedy będzie premiera?

Premiera filmu o Czarnej Wdowie zbliża się wielkimi krokami. Według najnowszych wieści możemy spodziewać się debiutu w maju tego roku. Opóźniania są spowodowane pandemią COVID-19 i związanymi z nią obostrzeniami. Film o Czarnej Wdowie ma stanowić pełne akcji rozszerzenie Marvel Cinematic Universe, a fani nie mogą doczekać się każdego nowego szczegółu dotyczącego produkcji i tym razem takim przeciekiem podzieliła się jedna z pracownic planu zdjęciowego.

Na planie filmowym "Czarnej Wdowy" pracuje charakteryzatorka Deborah LaMia Denaver, która na swoim koncie Instagram chętnie pochwaliła się tym co robi. Na jednym ze zdjęć pokazała najnowsze ujęcie Scarlett Johansson, która stoi na blue screenie.

Scarlett Johansson

Źródło: www.instagram.com/lamiadenaver

Na ekranie poza Scarlett Johansson zobaczymy również: Florence Pugh ("Lady M."), Davida Harbour ("Stranger Things"), Rachel Weisz ("Kłamstwo") oraz Williama Hurta ("Dym"). Premiera zapowiedziana jest na maj 2021 roku, a na temat innych zapowiadanych premier produkcji z uniwersum Marvela możecie poczytać tutaj.