Czarny telefon - gdzie obejrzeć online?

Czarny telefon to nowy horror, który jest ekranizacją opowiadania Joe Hilla o tym samym tytule. Gdzie można go aktualnie obejrzeć?

Czarny telefon - gdzie obejrzeć? (fot. Universal Pictures)

Czarny telefon to nowy z film, który łączy w sobie thriller i horror. Obraz jest ekranizacją opowiadania Joe Hilla, czyli syna Stephena Kinga. Najnowsze dzieło Blumhouse Productions miało swoją premierę 24 czerwca.

Głównym bohaterem filmu Czarny telefon jest Finney Shaw, 13-latek, który został porwany przez psychopatycznego zabójcę. Chłopak został uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy. W pewnym momencie telefon znajdujący się na ścianie zaczyna dzwonić, mimo, że jest odlączony. Okazuje się, że Finney w słuchawce słyszy głosy poprzednich ofiar mordercy. Starają się jak mogą, aby chłopak nie podzielił ich losu.

Zobacz również:

  • Emily w Paryżu sezon 3 – kiedy premiera na platformie Netflix? Zwiastun, fabuła i obsada serialu
  • Ten horror określany jest mianem "filmu przeklętego". W Polsce obejrzymy go tylko przez 3 dni

Czarny telefon - gdzie obejrzeć?

Od dnia premiery film Czarny telefon można obejrzeć tylko w kinach. Bilety są dostępne m.in. w takich sieciach jak Cinema City, Helios czy Multikino.

Co z premierą z serwisach streamingowych? Aktualnie nie ma informacji, kiedy i na jakiej platformie VOD dostępny będzie film Czarny telefon. W tej chwili jedyną możliwością, aby obejrzeć go legalnie jest wizyta w kinie.

Zobacz także: Netflix - najlepsze horrory, które obejrzysz w 2022 roku [CZERWIEC]


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: