Czarodziejka z Księżyca już zaraz na Netflixie!

Film na podstawie mang o Czarodziejce z Księżyca już niedługo pojawi się na Netflixie. Mowa o produkcji "Sailor Moon Eternal", która z pewnością ucieszy fanów serii. Wiemy, kiedy tytuł będzie dostępny do obejrzenia.

Czarodziejka z Księżyca to seria mang autorstwa Naoko Takeuchi. Fabuła skupia się na odrodzeniu obrończyń królestwa, które znajduje się w Układzie Słonecznym oraz przedstawia ich walkę z siłami zła. Głównymi bohaterkami mang są Czarodziejki, których imiona pochodzą od Księżyca (Czarodziejka z Księżyca) i nazw planet Układu Słonecznego (Czarodziejka z Markurego, Czarodziejka z Marsa i tak dalej). W styczniu premierę kinową miał film "Sailor Moon Eternal", który jest kontynuacją ich przygód. Na tę chwilę tytuł nie jest dostępny w Polsce, ale na szczęście, niedługo ma się to zmienić.

Czarodziejka z Księżyca już zaraz na Netflixie!

"Sailor Moon Eternal" w reżyserii Chiaki Kon został podzielony na dwie części, które miały oddzielne premiery. Co ciekawe, scenariusz napisał Kazuyuki Fudeyas z pomocą autorki mang, Naoko Takeuchi. Według oficjalnych informacji, fabuła przedstawia się w następujący sposób:

Cyrk Martwego Księżyca przybywa do Tokio, aby znaleźć srebrny kryształ w celu opanowania Ziemi i Księżyca.

Film "Sailor Moon Eternal" ma być dostępny na Netflixie już 3 czerwca. Na ten moment subskrybenci tej platformy mogą sobie jedynie ustawić przypomnienie. Umożliwia ono umieścić tytuł na Mojej liście od razu, gdy tylko będzie można go obejrzeć.