Czarodziejskie dodatki

Warner zapowiedział, że dzięki aplikacji stworzonej przez One Voice Technologies będzie można odkrywać tajniki dysku DVD z filmem "Harry Potter", komunikując się z nim poprzez mikrofon.

Dzięki opcji One Voice użytkownik będzie mógł poruszać się po dodatkach DVD-ROM, mówiąc do komputera. Wśród wymienionych części menu są wycieczka po Hogwarcie i demo gry. Wiadomo też, że odpowiednie czary wprowadzą nas w świat dodatków ukrytych. Komendy nawigacyjne będą dostępne w językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim. Niestety, nie ma mowy o polskiej wersji.

Dla fanów kart z Harry Potterem rozpocznie się natomiast zabawa w sieci. Otóż każdy z zarejestrowanych użytkowników www.harrypotter.com dostanie wirtualny album na 72 karty, które będzie otrzymywał przy kolejnym logowaniu. Subskrybenci będą mieli możliwość wymiany kart między sobą. Zapowiadane są też najróżniejsze konkursy i quizy. Użytkownicy napędów komputerowych DVD poprzez dodatki DVD-ROM będą mieli dostęp do nieznanych klipów filmowych, a także unikatowych kart kolekcjonerskich.


Zobacz również