Czas na test ogniowy! Demo Battlefield 2 do pobrania!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Electronic Arts udostępniła grywalne demo "Battlefield 2" - zapowiadającej się niezwykle ciekawie, drugiej części wojennej strzelaniny FPP zorientowanej przede wszystkim na rozgrywkę w sieci. Plik z wersją demonstracyjną BF2 można znaleźć już na naszym serwerze FTP. Zapraszamy do pobierania - tego nie możecie przegapić!

Opublikowane demo zawiera trzy wersje dostępnej w pełnej wersji gry mapy zatytułowanej "Gulf of Oman" - dla pojedynczego gracza, dla 16 oraz 32 graczy. Na mapach, które znajdą się w demie, weźmiemy udział w walkach na czas pomiędzy USA i MEC (Middle Eastern Coalition). W demie nie przewidziano wojsk Chińskich.

Tym razem akcja gry przeniesie nas na pola walki niedalekiej przyszłości, gdzie ścierają się trzy światowe potęgi - USA, Chiny i Middle Eastern Coalition (MEC). W pełnej edycji gry znajdziemy 12 map, na których będziemy mogli walczyć m.in. przy użyciu 30 pojazdów. Plik 'waży' nieco ponad 570 MB i można go pobrać z naszego serwera FTP - znajdziecie tam również oprogramowanie umożliwiające 'postawienie' samodzielnego serwera do rozgrywek w demo BF2 sieci.

Premiera gry w USA przewidziana jest na 21 czerwca, a w Polsce pojawi się trzy dni później.

Poniżej znajdziecie dwie porady pozwalające na usprawnienie zabawy z demem Battlefield 2. Pierwsza pozwala na uruchomienie dema bez intro, a druga na zabawę w wyższej rozdzielczości.

1. Aby pozbyć się filmu intro, należy w katalogu, w którym zainstalowano demo (domyślnie - C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2 Demo) przejść do folderu mods | bf2 | movies, a następnie przenieść, zmienić lub skasować następujące pliki:

EA.Bik

Nvidia_logo.Bik

demo_locknload.bik

demo_demolegaltext.bik

demo_bf2release.bik

demo_bf2legal.bik

2. Jeśli chcecie uruchomić demo w rozdzielczości 1280x1024 należy zmodyfikować nieco skrót uruchamiający grę. W tym celu należy kliknąć prawym przyciskiem myszy znajdujący się na pulpicie skrót do BF2 i z menu podręcznego wybrać polecenie Właściwości. Następnie przechodzimy na kartę Skrót i w polu Element docelowy wpisujemy lub wklejamy poniższą komendę:

"bf2.exe" +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1280 +szy 1024

Pliki do pobrania:

Battlefield 2 Demo

Battlefield 2 Demo Server (Windows)

Aktualizacja: 15 czerwca 2005 14:45

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami EA udostępniła oprogramowanie umożliwiające postawienie samodzielnego serwera do rozgrywek w demo "Battlefield 2" na Linuksie. Plik można już pobrać z naszego serwera FTP - warto również pobrać i obejrzeć zgromadzone w naszych zasobach filmy związane z grą.

Pliki do pobrania:

Battlefield 2 Demo Server (Linux)

Battlefield 2 Labvideo Movie 8

Battlefield 2 Gamplay Movie 7

Battlefield 2 Gameplay Movie 6

Battlefield 2 Video Interview part 1&2

Battlefield 2 Video Interview part 3

Battlefield 2 Movie

Battlefield 2 Trailer 02 (E3)

Battlefield 2 Trailer 01 (E3)


Zobacz również